Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Körülmetélés vélemények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülmetélés vélemények?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkület miatt pár napja körülmetéltek. Mivel egy ideje már fennállt a probléma, nem különösebben rázott meg a dolog. Sőt, inkább örültem neki, hogy végre megoldódik. Az érdekelne leginkább, hogy ki hogy viszonyul ahhoz, ha a partnere körül van metélve. Én aktív vagyok, de mindenki véleménye érdekel. Nekem személy szerint izgató látni, ahogy hátracsúszik a bőr a partneremen, szeretek játszani vele, és szerettem, ha az enyémmel játszottak. De semmi bajom nem volt soha azzal a gondolattal sem, ha esetleg valaki körül lenne metélve. Szóval ki hogy áll a dologhoz?
2023. ápr. 5. 12:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#10 Urulógiai szakrendelésre nem kell beutaló. Keresd meg a lakcímed szerinti szakrendelőt és kérj időpontot.

A teljes képhez hozzátartozik, hogy nekem magánrendelésen történt a dolog. Először elmentem a területileg illetékes szakrendelőbe, onnan a Semmelweis Urológiai Klinikára utaltak. Voltak kétségeim a hellyel kapcsolatban, ezért személyesen mentem el időpontot kérni, nem telefonon. Hát látva a helyet és az ott dolgozókat, úgy döntöttem, hogy inkább fizetek érte.

Körülnéztem, és azt láttam, hogy rendkívül széles skálán mozog, hogy hol mennyibe kerül egy ilyen műtét. Végül a Medicover mellett döntöttem. Ők voltak a legolcsóbbak, de egyúttal kellően nagy és ismert névnek gondoltam őket, hogy ne kelljen aggódni. Jól is gondoltam, minden tapasztalatom nagyon pozitív volt. Pár hét alatt megtörtént minden (első vizsgálat, laborok, műtét, kontroll). Az orvos és a személyzet is nagyon felkészült, kedves, segítőkész volt.

jún. 18. 00:21
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Enyém metélt!!
jún. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Imádok orális örömökben részesíteni metélt fiúkat ! Én is metélt vagyok.
jún. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem belevau, de nekem is hasonlóan kezdett elcsesződni a fitymám, de házilagos módszerekkel sikerült megfogni, meg visszájára is fordítani, talán túlságosan is.


Egyedül a féket nem tudtam megnyújtani, de a fitymát azt látványosan sikerült.


Ezért full mereven gyűrűzéssel tudok választani a fitymadús, vagy metélt állapotok között... ;)

júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!