Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek melegként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek melegként WhisperTon-ról?

Figyelt kérdés

Azért itt teszem fel a kérdést, mert ő meleg, és melegek véleményére vagyok kíváncsi.

Nagyjából eddig ennyit is tudtam róla, hogy meleg, influenzás (mármint, "influenszer" 🤷🏻‍♂️), illetve láttam róla pár képet és pár másodpercig videóban. De nem szeretek külső alapján ítélni, bár azért adott egy elég erős első benyomást...

Aztán most megnéztem ezt a kis összefoglaló videót róla (ami szerintem nagyon jó lett 😂)

[link]

Én őszintén nem szeretek ítélkezni, tudom mindenkinek más az ízlése, de egyszerűen nem értem, hogy lehet valaki ilyen? És hogy lehet, hogy valaki ezt a stílust/őt vonzónak találja?



2023. okt. 14. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem megjátsza magát a nézettségért. Az ilyen viselkedéssel akar kitunni.
2023. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
En vele vagyok egy korosztaly, de szo szerint ki nem allhatom. Mindenhonnan letiltottam, o az aki nagyban hozzájárul ahhoz, hogy Magyarorszagon meg jobban lenezzek a melegeket. Aki ot latja eloszor, csak ez az ember villan be neki a melegekrol, es nem a normalis reteg.. irritaloan megjatszos.. 18 F
2023. okt. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem bírom
2023. okt. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ő nagyon utánozza az amerikai inglukat ezekkel az eltúlzott gesztusaival.

Szerintem róla jó véleménnyel nincs senki.

Az elfogadás mögé bújva provokál.

2023. okt. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem azert utalom mert meleg hanem mert debik es agyrakot kapok tole 10 mp utan
2023. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Endura ***** válasza:
100%
(Nagyon rossz)színész,provokátor.Meleg vagyok de ha vele kellene beszélgetnem,szerintem pár perc után otthagynám,mert nem vagyok agresszív,de kihozná belőlem és lekevernénk neki egy nyaklevest.Jobb a békesség és nagy ívbe kerülném.Egy videóját sem tudtam még megnézni és nem is szeretném.Szerintem mentálisan beteg,úgyhogy inkább sajnálom,mint utálom.
2023. okt. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Endura ***** válasza:
100%
Nagy az isten állatkertje....
2023. okt. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy celebnek el kell tudnia adni magát valamivel. Tehetségük általában nincs, így marad a polgárpukkasztás. Ez az ember a szélsőségesen sztereotíp homoszexuális viselkedésben találta meg a népszerűséget és a profitot.


Az sem biztos, hogy meleg.

2023. okt. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Milliós megtekintések magyar nyelvű videók alatt azért nem kis kunszt. Valamit nagyon jól csinált, bármit is csinált.

Kinézetre hát, láttam már cifrábbat is ez még távolról sem annyira extrém. Stílusra, személyiségre pedig szerintem még mindig tűrhetőbb mint néhány önmagát normálisnak gondoló ember.

2023. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!