Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek igaz, hogy melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz, hogy melegek csak azonos "szinten/kategóriában" ismerkednek és keresnek partnert?

Figyelt kérdés

Tehát ha van egy (közhelyesen szólva) fullos, nagyon jó pasi, ő hasonlót keres magának, aki szintén megnyerte a genetikai lottót. Pl. egy 8-10-es fiú hozzá hasonlóan 8-10-essel ismerkedik, nem pedig egy 4-5-össel mondjuk. Vagy pl. aki nagyon igényes, ad magára, pl. kondizik, modell alkat, miért ne engedhetné meg magának, hogy válogat a hozzá hasonló fiúkból, mert népszerű?

Tudom, ez nagyon demoralizáló kérdés, és talán úgy tűnik felszínes vagyok, de úgy tapasztaltam eddig, hogy a világ így működik, és hát vizuális lények vagyunk. Valahol meg tudom érteni, mindenkinek van ízlése és vágyai, nem akarok senkit emiatt elítélni. Ha én is nyertem volna azon a lottón, talán én is ilyen lennék. Szürke kisegérként nekem ez tűnt fel 🤷🏻‍♂️



#Igen, én is ezt tapasztalom, ez a véleményem #Nem, szerintem ez nem így működik, nem ez a véleményem
2023. jan. 17. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Imádom a szurke kisegereket!

Nem azért választunk társat,hogy villogjunk a világ előtt,hanem azért,hogy nekunk tetsszen - lelkileg,testileg.

2023. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jaj szavazást akart berakni, na mindegy 😅😅
2023. jan. 17. 19:40
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

A külsőt könnyebb formálni.

Genetikai lottó?

Edzeni kell!


A belsőt nehezebb,illetve anyagi különbségek vízválasztóak..


Én pl jobban örülnék egy otthonülős,szürke kisegérnek,nem érdekelnek a programok,utazás,nyaralás,pörgés.

Inkább otthonülés,filmezés.Edzeni is itthon szoktam,nem érdekel a társasági élet.

2023. jan. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt leszűkíteni se kinézetre, se melegekre. Általánosságban így működik az ember.
2023. jan. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

A 3-as jól leírta azokat a gondolatokat,amit én nem hangsúlyoztam!

1-es voltam.


A belső, a lélek, a szív,az értelem,ezeket nem lehet megjátszani,max ideig-óráig.

Kinézet változik idővel is,lehet változtatni is rajta -éppen ezért másodlagos.

És egy szurke egérkével sokkal jobb összebújva beszélgetni,filmezni,stb, mint egy olyannal,aki állandóan magával és a kinézetével van elfoglalva.Belőtt haj,izmok,...egyebek.

2023. jan. 18. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

10esként lettem szerelmes egy "5"ös külsővel és gyönyörű lélekkel megàldott hapsiba!

Számomra a belső értékek sokkal fontosabbak mint a külsőségek..

2023. jan. 18. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Válaszok szépek és kedvesek.


Valóságban egy edzett, legyen az szálkás vagy nagyon izmos,

Szóba állnak egymással.

De nem fognak ismerkedni kövér pasival.


Diplomások és szakmunkások is ismerkednek egymással, az nem probléma.


Igényes öltözködés nagyon elvárt minden téren. Nem márkára gondolok.

2023. jan. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
#1: Oh, a szürke kisegereket én is imádom. Épp sikerült kifognom egy ilyen hetero srácot volt munkahelyemen. Furcsállja is, hogy valaki kezdeményez nála barátkozást és, hogy folyton a nyakára járok. :D
2023. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
13:20-as: én így "szedtem össze" munkahelyen a legjobb barátomat :)
2023. jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én eléggé válogatós vagyok. Szeretem a hozzám hasonlóan magas, jóképű, sportos faszikat 😁 Ha én 10/8 vagyok, akkor 10/7 és 10/10 között keresgélek.


Nyilván ez csak akkor, ha szexről van szó.

Komolynál a belső is sokat számít, de azért 10/6 alá nem mennék.

aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!