Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként, mi a véleményed a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként, mi a véleményed a nőnapról?

Figyelt kérdés

2023. márc. 8. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Van anyám, van húgom, viszek nekik virágot. Egy ilyen apróságot könnyű megtenni, csekélyég a mosolyukért.
2023. márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Elmondom én is a közeli női rokonaimnak, de nem izgat különösképpen. A nőkre se egy nap kell gondolni, legszívesebben megszüntetném a napot.
2023. márc. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem szoktam ilyesmivel foglalkozni.

De semmilyen más ünnep sem érdekel.

2023. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem érint, nem érdekel .

Egyébként pedig bő három éve nincs unnep az életemben,egyik sem érdekel már.

2023. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Semmi. Nemtől függetlenül törekszem rá, hogy fair legyek mindenkivel az év minden napján. Nem leszek egyik napon sem kedvesebb, mint amúgy, csak azért, mert kitalálta valaki, hogy akkor kedvesnek kell lenni, mert képmutatás. Akit szeretek, az tudja, hogy szeretem, és sosem kellett képmutató bájolgás, hogy kimutassam a szeretetemet.


22/p

2023. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Semmi véleményem. Teljesen megszokott dolog. Inkább a névnapom ami ilyenkor nekem számít.
2023. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Én a férfinapot ünneplem nagy farkakkal a számban.
2023. márc. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Isten éltessen, Zoli!
2023. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Endura ***** válasza:
100%
A munkahelyemen férfiként én voltam az egyedüli,aki minden közeli és néhány távoli munkatársnőmnek vettem virágot nőnap alkalmából.Tisztelem a nőket attól függetlenül,hogy meleg vagyok,bár ez nem nyilvános a munkahelyemen,de ha kiderülne sem lenne probléma.Mondjuk mindenki tudja,hogy egy férfivel élek és együtt is dolgozunk(nem egy műszakban),de ez nem téma és nagyon ritkán kérdeznek rá,akkor is azt,hogy hogy tudunk együtt élni úgy,hogy ennyire különbözőek vagyunk.A társam nem vett semmit a nőknek,de én bevásároltam neki csokiból és így tudott mit adni nekik,de amúgy nem adott volna semmit,mint az összes többi férfi sem.A cégtől alapból kaptak csokit.Amúgy nekem is ekkor van a névnapom,de a nőnapot fontosabbnak tartom.Lehet,hogy maradi vagyok,de jártam tánciskolába,ahol még tanítottak illemet.
2023. márc. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

#9

Te passzív vagy, ugye? :)

2023. márc. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!