Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Osváth Zsolték esküvője...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osváth Zsolték esküvője alapján egyértelműen Patrik a lány a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

[link]


Képek a cikkben.


2023. okt. 13. 08:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
82%

Dobták a csontot az ilyen hozzászólóknak


De jól tették, rágjátok csak.

2023. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
21%
És? Az ilyen irritatív melegeken jó rágódni xD
2023. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
5%

11es

Rágja aki akarja. De nagyon zavaró, hogy a házassàg szentségét ilyenekkel járatják le.

2023. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%

Én eddig mindig Zsoltit éreztem, hogy a női szerepben van. Olyan mint egy erőszakos debella nő, Patrik meg a nyüzüge papucs férfi mellette aki mindenre bólogat.

Egyébként korábban Zsolt traviként kereste a kenyerét. Ott se gondolnám hogy nőnek öltözve, aktív szerepben lett volna...

2023. okt. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
61%

Leszögezném, hogy meleg vagyok, de a hányinger jön rám ettől az embertől. Állandó szófosása van, 2 perc után már azt se tudom miről beszél stb. Azzal sincs bajom, hogy összeházasodnak, a bajom azzal van, hogy nyilvános eseményként veszik ezt az esküvőt, medializálják. Én személyesen izléstelennek tartom a másik pasas fehér ruháját.

Nem akarok ilyen öngyűlölő melegként hatni, de az lmbtq meg az ehhez hasonló melegjogokért harcoló szervezetek azt üvöltözik telepofával, hogy a heterók utálják a melegeket azért, amit a magánéletükben csinálnak a 4 fal között. Mert ugye senkinek semmi köze, hogy én otthon privátban mit csinálok, kinek a mijét simogatom stb. Erre itt van egy nyilvános provokáció esküvő formájában. Most akkor ez magánügy, vagy nyilvános ügy? Nem gondolom, hogy a szomszéd fiatal pár esküvőjéről is lenne cikk a Blikken. Úgyhogy a Zsolti is tehet egy szivességet a hippokrita seggével és húzzon el az országból, legalább egy provokátorral kevesebb lesz. A többségi hetero társadalom teljesen leszarná az lmbtq embereket, de egyszerűen nem tudják, mert állandóan hergelik őket az ilyen Zsoltik, az a pedofil meleg tanár, meg ezek a lmbt szervezetek és az arcukba tolják kéretlenül.

Romokban az egészségügy, nincs tanár, a fiatalok mennek nyugatra, omlik össze a gazdaság, de a lényeg az, hogy az Osvát Zsolti férjhez ment. Remélem az lmbt többletjogokat nem csak én érzem harmincadrangú problémának.

2023. okt. 14. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
56%

Minden egyes szavával egyetértek a 15-ös válaszolónak!

Egyébként mint ember sem valami szimpatikus Osvát úr.Folyton beszélő,nyughatatlan és a kritikát elviselni nem tudó divatmajomnak tartom.Férfiben az ilyen örökké beszélő, mosoly albumokat nem tudom elviselni.

2023. okt. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 steven95 ***** válasza:
84%
"Fújj, semmi bajom, de fúj, de tényleg semmi.. csak/de/ha/viszont/ellenben; nem érdekel kit dug kit - bár senki nem is mondta hogy érdekeljen és megfejtsem -, de azért leírom hogy nem érdekel még a végén azt hiszik igen, nem kompenzálok túl semmit, és még sosem szóltam hozzá más celeb életeseményéhez, nem azért nem érdekel mert b.zik, hanem csak a nemb.zik érdekelnek, de ez most annyira nem érdekel, hogy nem bírom ki"
2023. okt. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
88%
CinIQs, bár részben az enyémre is igaz. Nembaj. :)
2023. okt. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
#15: ráadásul nem is házasságot kötöttek, csak bejegyzett élettársi viszonyt létesítettek, de kell a nagy csinnadattra neki.
2023. okt. 14. 16:27
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

"De nagyon zavaró, hogy a házassàg szentségét ilyenekkel járatják le."


A házasság nem szentség, hanem egy polgári jogi fogalom.

2023. okt. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!