Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Osváth Zsolték esküvője...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osváth Zsolték esküvője alapján egyértelműen Patrik a lány a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

[link]


Képek a cikkben.


2023. okt. 13. 08:06
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Vagy itt: [link]
2023. okt. 13. 08:07
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Meleg = 2 férfi.
2023. okt. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Jani Belucci ***** válasza:
95%
Nő, feminin, szubmisszív, passzív, mit értesz az alatt hogy a "lány"? Csak mert ezek nagyon különböző dolgok.
2023. okt. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Leírta

Patrik a férjem és én az övé. Nincs feleség, nincs menyasszony. Férfiak vagyunk, továbbra is

2023. okt. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
20%
Amit leművelnek szerintem mindkettőjük lány lehet
2023. okt. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
17%
Jajj ne, mindjárt visszahányom a reggelim… Rengeteget nézten a youtuben a csávót, semmi bajom nincs azzal hogy meleg. Na de ez, hogy ilyen lagzit szervezzenek meg így öltözni… Ilyet még nem is láttam, nagyon gáz..
2023. okt. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
#6: látszik rajta, hogy tele van traumákkal, komplexusokkal a csávó
2023. okt. 13. 09:11
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
Nincs lány a kapcsolatban, 2 férfi van.
2023. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
12%

#4


Ha leírta, akkor biztos úgy van. Jah, mégsem.

2023. okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
15%
Kicsit hasonlított a ruhája a menyasszonyi ruhákra, a palástja olyan volt mint egy nagy, hosszú menyasszonyi fátyol, ráadásul a fotókon pont úgy is van a teste köré helyezve, mint ahogy a nagy hosszú menyasszonyi fátylakat szokták beállítani. Én nem vettem volna fel ilyet, de ha neki ez tetszett; miért ne?! Ízlések és pofonok, kinek mi... De ha onnan nézed, akkor lehet hogy ő volt a kis herceg az esküvőn (Exupéry), csak fehérben és ezüstben. És akkor máris fiú/s ő is, nem "lány/os". Amúgy meg inkább nem akarom elképzelni, hogy melyikük van melyik szerepben az ágyban. Jobb ez így, hogy nem tudom... Nyugodtabban alszom. 😂
2023. okt. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!