Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kipróbálnád a pelenkát bepisil...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbálnád a pelenkát bepisilésre? Na és bekakilásra?

Figyelt kérdés
Engem izgat hogy milyen érzés lehet, téged?

2023. szept. 11. 15:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
69%

Nem jó a kérdés." kipróbálnám e " .Nem,nem ki próbálom ha nem használom is.Most is pelusban írom e sorokat,na,erre varjál gombot.Az egész azzal kezdödött,hogy egy maradandó betegségemből kifolyólag elkezdtem viselni.Égtem miatta mint a Rejsztág.De közben magamban úgy döntöttem,hogy ez nekem nagyon bejőn,tetszik.Éjjel nem használom csak nappal.Kizárólag csak a pisi mehet a pelusba,kakamatyi NEM.Bugyipelust használok mert könnyebb felvenni és nem macerás,sokszor már csak kedvtelésből is felveszem.

Sokan nem értik ezt az egészet,a dolgozók közt is sokan viselik, sőt, még az iskolában is előszeretettel viselik kényelmi szempontból.A Japán nők kedvelik nagyon ezt a megoldást.Van ahól megkövetelik a munkahelyen a pelus használatát.Nem tudom hól,de olvastam.

2023. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

21.-es vagyok. Itt egy kis izelitő az állitásomról.

[link]

2023. szept. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
85%
Már többször próbáltam,és nagyon izgató.
2023. szept. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
73%
Privát is jöhet
2023. szept. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen fétisem,néha kicsit elmúlik,néha erősebb.Szeretek bepisilni is és bekakilni is.Elég sokat csináltam.Jó érzés vásárolni menni pl pelusban és közben telepisilni.
jún. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Én zuhanyzás kezdetén belepisilek a fehérneműbe, úgy veszem le. Azonnal kimosom és megy a szárítóra.


Nekem ennyi elég... :)

aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Próbáltam mind2t
aug. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!