Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívok, kipróbálnátok milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok, kipróbálnátok milyen passzívnak lenni?

Figyelt kérdés

2022. dec. 15. 10:51
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem, soha
Csak egyszer
26 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Orálban semmi akadálya, de análban szó sem lehet róla.De ez eddig is így volt.
2022. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

Ez olyan fogalom mint a kíváncsi heteró!-nem létezik.

Csinálja akkor nem aktív, hanem Uniaktív.

2022. dec. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

🙏😂🙏

Kíváncsi heteró NEM LÉTEZIK CSAK BISZEX!!!


AKTÍ AZÉRT AKTÍV MERT TABU A SEGGE!!!


Uniaktív néha baszható, szopatható!


Ez tény nem szavazás kérdése 🤷‍♂️😂🤷‍♂️

2022. dec. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Elöttem szóloktól kérdeznék valamit. Korábban ismerkedtem a egy meleg sráccal aki mesélte hogy anno kiprobálta növel, mert hajtotta a kiváncsiság. Jártak pár honapig, volt szex, de mivel érezte ez nem ő igy végül szakitottak és azota is csak férfiakban gondolkodik legyen az csak szex vagy párkapcsolat. Akkor ezek szerint ti azt mondjátok hogy ő biszex csak mert egyszer hajtotta a kiváncsiság, megtapasztalta. Szerintem ez netto marhaság. Szerintem ö ugyan úgy meleg, csak szeretné kimaxolni az életet és megtapasztalni mindent.

Nem szeretem hogy pont azok nem fogadják el a másik álláspontját akik amigy azért szeretnék hogy öket elfogadják.

Én meleg vagyok, de egyáltalán nem rázza meg a világom ha valaki azt meri állitani hogy ö kíváncsi hetero, kiváncsi aktív, vagy kiváncsi pálmafa. Probálja ki, élvezze az életet. Szerintem mindenkinek ezt kéne és nem azzal foglalkozni hogy ki mit hogyan és miért és hogy ezek miatt milyen kategoriába esik.

2022. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 steven95 ***** válasza:
100%
#4 egyetértek, azzal kiegészítve: ne foglalkozz azzal ki hogy mit milyen kategóriába sorol, hagyd rájuk. :)
2022. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Válasz a 4 nek.

Szerintem ne keverjük hogy vannak meleg srácok akik szeretnének heterók lenni és erőltetik, megpróbálnak nővel szexelni.

Számomra a szomszédom két gyerekkel feleséggel is meleg mert csak bogyóval képes merevedésre vagy enyhén ittasan

Évenze 2-3alaklommal megtekerni az asszonyt, és mint kiderült az élttársam régebben kavart is vele akkor nem volt merevedési gondja. Az asszonnyal meg megismerkedésük óta ez van.

Nem tudom őt se kíváncsi heterónak se Biszexnek nevezni.

Van még a közelemben akiről tudom úgyszint hogy meleg Aktív de ott is feleség gyerek ő bogyó nélkül képes megdugni de évente ott is pár alkalom van,bezzeg a passzív szőrös pasikat képes minden nap ha tehetné megbas... ni.

És van az igazi biszex olyat is ismerek itt a közelemben aszony boldogan rendszeresen ápolva, és van neki pasija is akit ugyan úgy rendszeresen ápol és a pasi is őt.

2022. dec. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Passzívként nem akarom kipróbálni, milyen lehet aktívnak lenni.

Szerintem a legtöbb igazán aktív sem gerjed arra, hogy valakinek a passzív partnere legyen. Ha igen, az már uni...

2022. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Féltik a valagukat, mint kisgyerek a nyalókáját.
2022. dec. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Kíváncsi kezdő vagyok. Lehet hogy kipróbálnám. 40f
2022. dec. 16. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Akikről a 6-os írt, a "biszexek", azokat mind megvetem de nagyon. Mi a xarért kell nőkkel kavarni,műcsaládot fenntartani?

Akkor éljen magában és ki se költözzön más seggéből,ha férfi kell neki.És az ilyenek azoknak melegeknek az esélyét is rontják,akik felvállalják és kapcsolatot is szeretnének.

Biszex férfiak a legrosszabbak minden téren, mindegy hány éves.

2022. dec. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!