Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Igazán kipróbálnám egy velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazán kipróbálnám egy velem egykorú sráccal passzívként. Valakinek van tanácsa hogy kezdhetném el?

Figyelt kérdés
Még nem voltam fiúval és ki szeretném próbálni lehetőleg velem egykorúval vagy akár fiatalabbal. Annyi a gond nincs erre ismerősöm meg nem tudom hol kezdhetném. Valakinek tanács van esetleg? 21/f

2022. júl. 10. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Itt akad bőven, nem kell messzebb menned.
2022. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Semmilyen haverod nincsen aki vevő lenne rá? Merr nekem van egy 6 fős baráti társaságom, akikkel csinaljuk.
2022. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam lehet kísérletezni srácok.

30F

2022. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én szívesen kísérletezek veled. 25, aktív, f
2022. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondanám azt, hogy társkereső appon próbálkozz, de én passzívként félnék, hogy valaki olyat fogok ki, aki nem figyel rám. Maximum ha a második találkozón, amikor láttam, hogy rendben van. Mert ha egy vadbarmot fogsz ki, az a rossz élmény egy életre megmaradhat emlékként.

18f uni

2022. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább keresgélj kicsit hosszabb ideig, mint hogy egy barmot fogj ki, akivel nem élveznéd.
2022. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a cipőben járok. 26f
2022. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!