Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívok, kipróbálnátok milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok, kipróbálnátok milyen passzívnak lenni?

Figyelt kérdés

2022. dec. 15. 10:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%

10es én át fogalmaznám azt amit írtál. Nem a biszexekkel van a baj hanem azokkal az emberekkel, akik folyamat megcsalják az asszonyt/urukat. Ez hogy néhány s*ggfej miatt leírod az összes biszexet ugyan az mint amikor azt mondják hogy az összes meleg egy felvonuláson pucéran magát riszáló queer, aki házas pasikat dönget az árkád wc jébe. Az elfogadásért epekedünk lözben meg másokat lenézünk. Ahogy a melegek, a biszwxek se maguknak választották a dolgot. Az más kérdés hogy van akiben nincs annyi hogy tisztességesen éljen.

Szóval szerintem nem kéne általánosítani.

4es voltam.

Amigy meg hogy a kérdésre is válaszoljak. Én uni vagyok, szoval nem tudok nyilatkozni 😄

2022. dec. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én speciál kipróbálnám. Vékonyabb srác ha elcsábít, akkor odaadom neki a fenekemet:)

28/husis de izmos

2022. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
85%

Már 1x kipróbáltam.

Rossz volt, szóval többször nem fogom.

2022. dec. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!