Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan férfi aki szereti ha a másikat felöltözteti? Természetesen nem női ruhára gondolok, rendesen ráadja az alsót a farmert , inget,ezt a másik persze élvezi is.Még nem volt ilyenben részem de szívesen kipróbálnám vicaverza. 52F

Figyelt kérdés

2023. febr. 24. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Én azt élvezném, ha sportosabb testű fiatal fiúkat segíthetnék zuhanyzás közben: a tusfürdőjük habjával megmoshatnám a testüket, mindenfelé. :)
2023. febr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 - es okés de a kérdés nem erről szólt .....
2023. febr. 24. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Felöltöztetni? Abban mi az izgi? Akkor már inkább levetkőztetni, szépen lassan, érzékien (vagy éppen vadul és szenvedélyesen) kicsomagolni az összes ruhájából. xd Van párom, de abban rohadtul nincs semmi izgató, hogy én rángatom fel rá a farmert és azt se tudom hol nyomja vagy szorítja éppen a ruha, miközben próbálom ráadni. Nem hiszem, hogy van ember, aki ezt különösebben élvezné. Próbáltál már valakire ráadni pl. csak egy szemüveget? Nincs olyan, hogy valaki elsőre fel tudja tenni a másik fél szemére úgy, hogy az neki éppen pont kényelmes legyen elsőre. Mindig utána kell igazítani a szemüveges félnek. Na pont így van ez az öltöztetéssel is. Te nem érzed, hogy a másik félnek hogy kényelmes belebújni abba a nadrágba, ingbe vagy pulóverbe. Az élet néha nem olyan romantikus vagy szexi, mint amilyennek elképzeljük egy-egy jelenetét. Egyszer-kétszer ki lehet próbálni, de utána hamar rájön az ember, hogy sokkal kényelmesebb egyedül öltözködni. Mindenki saját testén érzi, hogy hol kell még igazítani a ruháján, hogy kényelmesen érezze magát benne. Az elképzelés jó, de a kivitelezés igencsak nehézkes.
2023. febr. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 as okés de a kérdésem nem arra irányult, hogy Te mit tartasz izgatónak illetve mnit nem .
2023. febr. 25. 09:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van, így leírva nem is hangzik rosszul. Szívesen kipróbálnàm párkapcsolatban, hogy érzékenyen felöltöztet a barátom, közben pedig mondja is, hogy milyen jól áll rajtam a fekete feszülős boxer, a farmer, vagy a fehér ing.
2023. febr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik hetero exmunkatársam olyan lassan öltözködött munka előtt/után, hogy poénból segítettem neki öltözködni/összecuccolni. Természetesen élveztem, jó érzés őt babusgatni. xD

Még mindig tartom vele a kapcsolatot, ha valakit érdekel. Moziba is elvittem mikor szabadnapos volt, vehettem is meg neki a mozijegyet, akkora egy smucig, spórolós zsidó... :DDDDD


Amúgy a páromat mindig be kell takargassam mikor lefekszik aludni. :P (Szeret ugráltatni, na. xD) Ez nem tudom mennyire számít.


29/F

2023. márc. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A betakarás nem számít hiszen a kérdés az öltöztetés körüli izgalomról tett említést.
2023. márc. 6. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!