Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem tud sok idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud sok idősebb ember igényesebb lenni?

Figyelt kérdés

Nem provokálásnak szánom a kérdést, de ezen már többször elgondolkodtam.

Ezt a jelenséget a melegszaunákban inkább 50+os embereknél látom, azok közül is leginkább a nyugdíjasoknál, nagyon ritka volt eddig az, hogy egy fiatal ilyen igénytelen volt.

Mikre értem:

- hatalmas amorf és büdös izzadtságszagú test

- büdös száj amit méterekről is érezni

- terjeng körülötte az erős s¤ggszag és lábszag, holott simán lezuhanyozhatna

- haj és szőrzet olyan szinten igénytelen, hogy simán egy hajléktalannak néz ki az illető

- sokszor már társkeresőn is látni a képeken, micsoda igénytelen az illető, és most nem arra értem, hogy valami top-modell magazinból öltözködjön


Ismerek több recepcióst/felszolgálót melegszaunákban (Mo.n meg külföldön is), és ők is mondták, hogy az ilyen emberek egy héten 4-szer vagy 5-ször is jönnek, állandóan rohangálnak a kabinokhoz meg fogdosnak mindenkit, és komolyan elcsodálkoznak azon, hogy senki (de komolyan SENKI) sem akar tőlük abszolút semmit, és mindenki elhajtja őket maguktól.

Nem egyszer láttam, hogy a zuhanyzás annyiból áll nekik, hogy beállnak a zuhany alá pár másodpercre, aztán jönnek is ki. Utána is bűzlenek az izzadtságszagtól.


De én ezt nem bírom megérteni. Ha annyira szexelni akarnak másokkal, akkor miért nem evidens, hogy ápoltnak kellene lenni?

Ismerek ilyen helyen pár masszőrt is, és egyikük mondta, hogy 3-4 ilyen már időpontot sem kap, akkor sem, ha egész nap nincs egy masszás se, mert büdösebbek, mint a nyilvános WC.

Sőt, egyik pincér el is mondta, hogy a füle hallatára üvöltött le egy fiatal egy kb 60 évest, hogy hagyja már békén, meg húzzon már el zuhanyozni, mert meg lehet dögleni tőle, olyan büdös és áporodott. De ez az illető rendületlenül ugyanúgy büdösen és mosdatlanul jön azóta is, lábszag-s¤ggszag-szájszag kombó az egész pasas.


Tényleg irreális elvárás, hogy valaki rendbetegye magát?


Mit gondoltok erről a jelenségről?



2023. aug. 21. 18:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon lepusztult a 40 feletti férfiak zöme.És nemcsak testileg, hanem ruházatban is.

Mosatlan,gyűrött,ódivatú ruhák. Szipogás,köpködés,harákolás,nyögés,köhögés egyfolytában.

És a mindenkit kioktató pofátlanság,mert ugye a kor garancia is...

Mondjuk ezek nemcsak a meleg férfiakra igazak.


Persze akik emiatt kerülik őket, vagy megmondják, azok egyből szemét bunkók lesznek...

2023. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
93%

Én is felfigyeltem már arra, hogy az 40+-os korosztályból nagyon de nagyon sok a lerobbant, igénytelen egyed, nem csak kinézetileg, de érzelmileg és intelligenciában is. Természetesen vannak normális, jól kinéző, irigylésre méltő emberek is 40 felett, de ők a kisebbség.

Én nem tudom felfogni, hogy igénytelenedhet le valaki annyira, hogy se forma, se jómodor, se higénia, se érzelmi intelligencia, csak bámul bambán ki a fejéből, sugárzóan buta tekintettel. Nagyon sok ilyennel összefutottam már. Én ugyan 30 éves vagyok "még csak", de nem szeretnék idősebb koromban ilyenné válni.

De amúgy ez nem csak melegeknél van így. Munkám során mindennap emberekkel van dolgom és tényleg meglepő, mennyi az igénytelen, elhízott, büdös bunkó (nők és férfiak egyaránt), aki az 1 + 1 -et sem képes összerakni. Pedig sokuknak még diplomája is van, de józan paraszti esze nincs, még minimálisan sem.


Ismerek pár meleget, akik inkább az öregeket kedvelik (ergo 60+), de ők is mondták, hogy a higiénikus, normális és kifinomult időseket szeretik és nem a lerobbant, kugligolyó télapókat, akik árasztják magukból a bűzt. Külföldön élek, amíg Mo.-n éltem, addig fel se tűnt, de most, hogy elég ritkán járok haza, nagyon szembeötlő lett, hogy Magyarországon az emberek többsége mennyire le van robbanva sajnos. Itt Ausztriában is megvan ez a jelenség, de koránsem ekkora mértékben.

2023. aug. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
89%

Relatíve idősként írom,hogy akkor akik a higiénikus,normális és kifinomult időseket szeretik melegként,ők biztos nem kis hazánkban élnek.

Sokszor megdöbbentem azon,hogy a kugligolyó télapókat sokkal többen keresik,mint hinnénk.És főleg fiatalok !

Aki nem télapó,mint pl én is, meg nézhet ki a fejéből, magányosan...

2023. aug. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
69%

Szia kérdező.


Sokfélék vagyunk és emiatt mindenkinek mást jelent az igényesség önmagunkra kifejezés.


Pl. engem itt a GYK-n azért szóltak meg elég agresszívan, mert csupaszra borotválom a nemi szervem, csupaszra a hónaljam, és a mellkaszőrömet is trimmelem, vagy csupaszra borotválom.

Sőt, a karomon a szőrt is rövidre vágom, mert eléggé erős szőrzerű vagyok. Nem szeretem magamon a szőrt.


Amúgy én az ilyen helyeket, mint a szauna, messziről kerülöm, pont az olyanok miatt, amit leírtál.


De nem csak az idős korosztályból vannak igénytelenek, hanem minden korosztályból, fiú, lány, férfi és nőben is akad bőven, akik igénytelenek önmagunkra.


Csak egy példa; Sokan dohányoznak és ezek a dohányosok nem érzik magukon, de rettenetesen büdösek tudnak lenni.

A ruhájuk, hajuk,szájuk, kezük büdös a cigiről.

Na, számomra ezek az emberek a legigénytelenebbek.

2023. aug. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
85%

Mind máshonnan jövünk és az idősebb generáció más mint a mai 20 évesek (ami szerintem jó).

Ők lehet fiatalkoruktól kezdve azt tanulták a szüleiktől, hogy mindenen spórolni kell, elég heti 3x letusolni, akkor is kevés vízzel és lehet, hogy idősebb korukra ez csak rosszabb lett.

Persze ez nem felmentés, borzasztó egy igénytelen ember közelében lenni, de ez van, ha vannak önmagukra nagyon igényesek, akkor léteznie kell ennek az ellentétével is.

Én az ilyeneket elkerülöm és abszolút nem zavar, hogy megsértődik, a sértődés az ő dolga, nem az enyém.

Nem szoktam őket lehordani, megalázni, mert felesleges, nem ettől lesz valaki igényesebb, ha valaki egyszer leteremti őket. Én inkább örülök, hogy nem tartozom az ilyen emberek csoportjába és nekem ennyi elég ezzel a témával kapcsolatban.

2023. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
85%

Na mi van?

Sokatoknak nem tetszik az igazság, hogy a dohányosok mindd igénytelenek, mert büdösek mindd?! 😡

2023. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
96%
Kugligolyo telapo 😂😂😂😂
2023. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos időskorban lehet akármilyen ápolt, igényes az ember, az öregszag akkor is erősen érezhető. Bizony testi funkciók már nem működnek úgy mint régen.
2023. dec. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
82%

El vagyok csodálkozva.. én is kövérkés 40 es pasi vagyok,lesülne a pofámról a bőr,ha így jelennék meg valahol büdösen,koszosan.Megáll az ész.

Ha masszőrhöz megyek még a lukamat is külön fogkefével mosom :)))

nehogy megszóljanak.

Hát ilyet..

2023. dec. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!