Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem tud sok idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud sok idősebb ember igényesebb lenni?

Figyelt kérdés

Nem provokálásnak szánom a kérdést, de ezen már többször elgondolkodtam.

Ezt a jelenséget a melegszaunákban inkább 50+os embereknél látom, azok közül is leginkább a nyugdíjasoknál, nagyon ritka volt eddig az, hogy egy fiatal ilyen igénytelen volt.

Mikre értem:

- hatalmas amorf és büdös izzadtságszagú test

- büdös száj amit méterekről is érezni

- terjeng körülötte az erős s¤ggszag és lábszag, holott simán lezuhanyozhatna

- haj és szőrzet olyan szinten igénytelen, hogy simán egy hajléktalannak néz ki az illető

- sokszor már társkeresőn is látni a képeken, micsoda igénytelen az illető, és most nem arra értem, hogy valami top-modell magazinból öltözködjön


Ismerek több recepcióst/felszolgálót melegszaunákban (Mo.n meg külföldön is), és ők is mondták, hogy az ilyen emberek egy héten 4-szer vagy 5-ször is jönnek, állandóan rohangálnak a kabinokhoz meg fogdosnak mindenkit, és komolyan elcsodálkoznak azon, hogy senki (de komolyan SENKI) sem akar tőlük abszolút semmit, és mindenki elhajtja őket maguktól.

Nem egyszer láttam, hogy a zuhanyzás annyiból áll nekik, hogy beállnak a zuhany alá pár másodpercre, aztán jönnek is ki. Utána is bűzlenek az izzadtságszagtól.


De én ezt nem bírom megérteni. Ha annyira szexelni akarnak másokkal, akkor miért nem evidens, hogy ápoltnak kellene lenni?

Ismerek ilyen helyen pár masszőrt is, és egyikük mondta, hogy 3-4 ilyen már időpontot sem kap, akkor sem, ha egész nap nincs egy masszás se, mert büdösebbek, mint a nyilvános WC.

Sőt, egyik pincér el is mondta, hogy a füle hallatára üvöltött le egy fiatal egy kb 60 évest, hogy hagyja már békén, meg húzzon már el zuhanyozni, mert meg lehet dögleni tőle, olyan büdös és áporodott. De ez az illető rendületlenül ugyanúgy büdösen és mosdatlanul jön azóta is, lábszag-s¤ggszag-szájszag kombó az egész pasas.


Tényleg irreális elvárás, hogy valaki rendbetegye magát?


Mit gondoltok erről a jelenségről?



2023. aug. 21. 18:58
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem az öregségtől undorodnak az emberek, hanem az ápolatlan emberektől, 8-as!
2023. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom, 8-as, te lehetsz az egyik azok közül hisztis öregek közül, akik ebben a kategóriában mindig odaböffentik a hasonló kérdések alá a szánalmas "majd ti is lesztek öregek!" hülyeséget.

Tudod mit? Ha én öreg leszek ÉS egy büdös, retkes disznó, akkor nem hogy mások, de én saját magam is undorodni fogok magamtól teljesen jogosan.

Senkinek nem azzal van a problémája, hogy az illető öreg, hanem azzal, hogy a tisztálkodás kimerül abban, hogy 1 percre beállok a zuhany alá, a tisztálkodás meg max a köldökig terjed valamennyire.

Figyelj, én láttam már nem egy olyan 60 évest, aki testileg simán letagadhatott volna 20 évet is, nem volt büdös és ápolatlan sem, sőt.


És bocs, de az ápolatlanságra nem mentség az öregség, mert ha annyira öregek lennének, hogy egyedül már a tisztálkodás sem megy, akkor nem járkálnának non-stop ilyen helyekre, nem futkosnának mindenki után.

Ez nem az öregség miatt van, hanem az egyszerű hanyagság miatt. Tipikus "azénkorombankinekakarjaktetszeni" hozzáállás, utána meg lesnek, hogy még a saját korukbeli emberek sem akarnak tőlük semmit.

2023. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
91%

Az ápolt és normális időseket nagyon ritkán fog bárki a szaunákban találni. A tapasztalatom az, hogy velük vagy véletlenül fut össze az ember vagy pedig jól szituáltabb társaságban (nem a kocsmatöltelék tahókra gondolok).

Arra pedig nem létezik mentség, ha valaki nem ápolt, hanem a disznókkal van egy szinten.

2023. aug. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
77%

Attól hogy valaki öreg vagy kövér még nem feltétlen kell elhanyagolnia a mosakodást a dezodort meg a szőrtelenítést


Ismerek olyan öreget aki igénytelen meg olyat is aki többet ad magára mimt egy tini

2023. aug. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
64%

Nem vagyok idős mert csak 30 vagyok, de úgy érzem hogy a kérdés nagyon erősen CSAK AZ IDŐSEKRE CÉLOZVA.


HA idősek leszünk nem lesz annyi fogunk nekünk se és lehet fogászati bajunk majd. Megjegyzem az se jobb mikor egy 20 éves a cigitől bűzölög. Nem ritka. Persze a fogászati gond se tart örökké ha kezeli. Csak sokan lusták.


Az hogy milyen teste van persze sok mindenen múlik de genetikán is. Ahogy ez fiatalon is igaz. HA majd idős leszel te is ez jusson eszedbe.


Na és ami a legfontosabb hogy amit leírtál NEM KOR FÜGGŐ!!!!!

Nagyon nem. Tudnék neked pár olyan 25 alatti srácot mondani aki hasonló. És még a burkolt célzást se érti mikor felajánlom, hogy nyomjunk egy zuhanyt mielőtt bármi lesz, hisz biztos a BKV-n megizzadt ő is. Meg egy rágót ha kínálok és még sorolhatnám. Természetesen az ilyen esetek vége az hogy megsértődnek, mert ha nem megy célzással megy egyenes válasszal.


De ebben nem az a durva szerintem hogy megesik. Hanem az hogy normálisnak tűnő képek, normális beszélgetés után...


Szóval ez nagyon nem korkérdés...

2023. aug. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
88%
Bocs az még kimaradt, hogy ettől független egyetértek veled csak az zavart a kérdésben, hogy te ezt csak öregekre vezeted le, holott nagyon sok fiatalt is találnánk...
2023. aug. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 DominikX ***** válasza:
82%
Senki nem lesz 150kg genetikailag. Az ha 150cm vagy az genetika.
2023. aug. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
86%
Fiataloknál ez sokkal ritkább, én ezt tapasztaltam
2023. aug. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
85%

Jóval 60 felett vagyok.Nem indulok sehova fürdés nélkül.Utána jöhet a

spray.A gyerekeim nézik át az öltözködésem,ami nem lehet öreges.

Mindegy is,nem hiszem hogy általánosítani kellene.Szerintem sértő.Sok

fiatal,eszi a hamburgert,dől a hagyma szag,a búszón,metrón...vagy a pizza

jellegzetes szagával. Gondolom a kérdező soha nem csinált ilyet

2023. aug. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
83%

Negyvenes biszex férfi vagyok. Első szopásom alkalmával szó szerint ragadt a pöcse a srácnak. Csak azért szoptam, mert évtizedeket vártam erre az alkalomra. Nem undorodtam meg, csak nem értem, miért nem mosta meg, randi előtt. Természetesen most már visszautasítanám ott helyben, ha ilyet tapasztalnék, de kezdőként nem akartam válogatni. Szerencsére nem vette el a kedvem a szopástól, úgy veszem, minden kezdet nehéz. Viselkedésre legalább korrekt volt és szaga se volt.


A srác 30 körüli volt ekkor, bevallása szerint is, és kinézetre is. Csak harminc körüli!

2023. aug. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!