Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Mi alapján döntitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Mi alapján döntitek el, hogy passzívak vagy aktívak vagytok -e?

Figyelt kérdés

Az én elméletem a következő: Minden férfi alapból aktív és következő okokból tér át passzívságra...


1) Túl kicsi(nek hitt) farok


2) Merevedési problémák


3) Nem eléggé/túl érzékeny farok


4) Passzívként sokkal nagyobb orgazmus. Ez viszont nem zárná ki az aktívságot, a full passzívok is lehetnének még aktívok is, noha nem olyan intenzív orgazmussal.


Szerintetek min múlik a döntés, hogy valaki csak ez, vagy csak az?



2023. aug. 8. 16:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező elmélete téves. Én sose éreztem magam egy picit se aktívnak, egyszerűen csak élvezem amikor valaki bennem van a gondolatától is izgalomba jövök. Egyébként annyira nem tudom magam elképzelni aktívnak, hogy sokáig elképzelésem se volt, hogy egy aktív mit szerethet mi jöhet be neki.
2023. aug. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ez egyáltalán nem döntés kérdése. Egyszerűen benned van, hogy kívánatosnak találsz egy pasit annyira, hogy megdugnád, vagy egyszerűen te kívánod a péniszt és te lennél a befogadó. Vannak nagy farkú passzívak is, ennek ehhez semmi köze.

Nekem pl. nagy álmom, hogy egyszer leszophassak egy pasit, de egyáltalán nem vagyok oda az ötletért, hogy engem szopjon le egy másik. (Jó mondjuk egy femboy talán... az más, mert lányos.) De én általánosságban értem, mondjuk egy karakteres férfi személyében. Csakis a passzív oldal érdekel.

2023. okt. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!