Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Mi alapján döntitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Mi alapján döntitek el, hogy passzívak vagy aktívak vagytok -e?

Figyelt kérdés

Az én elméletem a következő: Minden férfi alapból aktív és következő okokból tér át passzívságra...


1) Túl kicsi(nek hitt) farok


2) Merevedési problémák


3) Nem eléggé/túl érzékeny farok


4) Passzívként sokkal nagyobb orgazmus. Ez viszont nem zárná ki az aktívságot, a full passzívok is lehetnének még aktívok is, noha nem olyan intenzív orgazmussal.


Szerintetek min múlik a döntés, hogy valaki csak ez, vagy csak az?



2023. aug. 8. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
A személyiségen. Ha valaki nöiesebb személyiségben, passzív lesz, befogadó. Ha meg férfias a személyisége, aktív lesz, behatoló domináló.
2023. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Jani Belucci ***** válasza:
96%
Ugyanitt: Hogyan döntöd el, hogy mákos vagy diós bejgli? Ez is ilyen szerintem. Ízlés kérdése. Az ízlés pedig változhat. Láttam már nagy farkú passzívot, kisfarkú aktívot, merevedési zavarokkal küzdő aktívot, állandóan álló farkú passzívot. Nem ezeken múlik szerintem. Hanem a személyiségén és az eddigi tapasztalatain.
2023. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a személyiségen múlik (vagy akár egyszerűen a hangulaton), nagy farkam van mégis mostanában passzív voltam a legtöbbet. Ha meg olyan kedvem van akkor megint az aktív oldal vonz jobban.
2023. aug. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Egyszerű a dolog. Ki mit szeret, mi hozzá izgalomba. Minek dugjak, ha engem jobban izgat, hogy én kenyeztethetem a farkát orálisan és megdughat.....

Amit felsoroltál azok sztereotípiák. De írhatnám azt is, hogy hetero megközelítés.

2023. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 steven95 ***** válasza:
95%
Én érdekességnek írom, nem tudom hogy ki tapasztalta. Amikor mélyről/a péniszem töve/prosztata közelségből jön a jó érzés - akkor is ha nem nyúltam hozzá- inkább passzív gondolatok esnek jól, de van hogy kifejezetten a péniszem "másik" vége/makk ahol lokalizálom a kellemes feltörekvő érzést és akkor aktív fantáziáim vannak.
2023. aug. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

#1 Minden vagyok, csak nem nőies, és fullpasszív vagyok. :D A kettő teljesen független.


Kedves kérdező!


Nagyon egyszerű oka van: ezt élvezem. A gondolattól is borsódzik a hátam, hogy aktív legyek. De ez nem jelenti, hogy alárendelt szerepben vagyok, a partneremmel egyenrangú vagyok minden tekintetben, szexuálisan is, a mindennapi életben is, és (most már) senkitől nem tűröm el egy percig sem, hogy elvárja, hogy azért tegyek/ne tegyek valamit, mert ő azt mondta és azt gondolja, ő a főnök. Hát a lóf*szt, ha már kigondoltam, ha gond van, azt civilizált módon megbeszéljük és kompromisszumot keresünk, de nem leszek senki kutyája.


22/p

2023. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sose voltam pasival de kb 1-2 hónapja izgat a dolog, de teljesen biztosra tudom hogy én nem akarom magamba se fent se lent a farkát. Ezért egyértelműen tudom hogy aktív lennék. Nekem így van...
2023. aug. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Személyiségen is múlik, de nálunk mindketten uninak indultunk, majd egy ideje a párom már inkább passzív szeretne lenni hiába 21cm a pénisze.

Egyenrangú felek vagyunk a kapcsolatban és az életben is. Senki nem mondaná meg rólunk hogy melegek vagyunk.

2023. aug. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Aktív vagyok, az vonz, hogy én dugjak valakit. Viszont van egy olyan sejtésem, hogy a kis farkú srácok is inkább passzív szerepet vállalnak, mert nincs esélyük aktívként. Mindenkinek minél nagyobb kell, aztán meg meg sem lehet kúrni rendesen a többséget mert nyavalyognak.
2023. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
A személyiségen múlik, érzi mindenki, hogy melyiket szeretné inkább, de a kapcsolatban belül ez a felállás változhat is.
2023. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!