Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek alapból tudják h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek alapból tudják h aktívak vagy passzívak?

Figyelt kérdés
Bocsi ha hülye kérdés csak kíváncsi vagyok hogy megy ez :D Meg ha mondjuk két passzív jön össze akkor mi a helyzet?
2023. ápr. 13. 17:21
 1/9 Jani Belucci ***** válasza:
93%
Az ember érzi mire vágyik. Ha meg nem, akkor az első pár szexuális élménye során kitapasztalja.
2023. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Aki az erősebb.
2023. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Mindig az erősebb kutya baszik.
2023. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
A melegek többsége egyikbe sem tartozik, ez csak legenda.
2023. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó hogy érted?
2023. ápr. 13. 20:02
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Úgy érti, hogy sok meleg nem szokott análisan szexelni, se aktívként, se passzívként.
2023. ápr. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Hát azt nyilván éreztem, mióta a szexuális érdeklődésem felébredt, hogy milyen szerep hoz lázba, de nem ilyen kategorikusan, hogy én márpedig passzív vagyok, hisz ez egy mesterségesen kreált kategória, amibe valaki vagy bele tud helyezkedni, vagy nem. Azt éreztem mindig is, hogy én szeretnék a befogadó partner lenni. És aztán ahogy a szexuális kultúrám is fejlődött az érdeklődésemmel együtt, azt tapasztaltam, hogy a "passzív" kategóriával azonosulni tudok.


Szóval ez úgy megy, hogy az egyén elég korán érzi azt, hogy pontosan mi vonzza és mi nem, amit aztán később az egyre gyarapodó tapasztalatok természetesen árnyalnak, sőt adott esetben gyökeresen megváltoztatnak. Így aztán idővel kialakul egy állandósult szexuális magatartás. De ez a hetero embereknél is pontosan ugyanígy megy, csak a hangsúly másra tevődik, mikor elkezdik megélni a szexualitásukat.


Ami nálunk van, ez az aktív-passzív-uni hármas, hát... Hogy is mondjam, egynek elmegy, de elég felületes beosztás. A szexualitás nyilván sokkal többet tud annál, hogy ki mit hova (nem) dug. Ezért, bár ismerkedéskor a szexuális preferenciák tisztázása tekintetében jó kezdőpont az, ha valaki el tudja magát helyezni ebben a hármasban, de közel sem elegendő. Ami ide kell, az a jó kommunikáció és a közös megélés. Úgy lehet egymáshoz csiszolódni. :)


22/p

2023. ápr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Jani Belucci ***** válasza:
100%
#6: De azt azért kétlem, hogy ez a melegek többségére igaz lenne.
2023. ápr. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ez egy érdekes kérdés. Amikor még csak tanulgattam, hogy mit tud egymásassal összehozni két férfi, akkor azt gondoltam, hogy teljesen BOTTOM vagyok. Élveztem azt a szerepet. Az első szerelmemmel ugyan nem feküdtünk le, de adta a helyzet, hogy én vagyok a TOP (lazább dolgok voltak azért). A második párom nem engedte, hogy TOP szerepben legyek vele (nem akarja úgy, túl vastag stb. mondvacsinált okokból). A harmadik párommal viszont abszolút TOP voltam és imádtam. Innen tudom, hogy abszolút VERS vagyok, alkamazkodom a másikhoz. Nem vetem meg egyik szerepet sem, főként, ha szerelmes vagyok. Úgy vettem észre, ha nálam dominánsabb a srác vagy a párom, akkor "megadom" magam. És ezt rohadtul élvezem is. :D - Röviden tehát, szerintem ez egy út, amit mindenkinek ki kell tapasztalnia. ;)


A másik kérdésedre válaszolva, ha teljesen BOTTOM lennék és egy BOTTOM-mal lennék együtt, azt sem tartanám elképzelhetetlennek, de félek, hogy ha fontos a testiség, akkor ott legfeljebb az ölelkezés, csókolozás maradna (azokat is imádom), ami félek, hogy idővel az egyik félnek kevés lenne.

2023. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!