Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek miért tette ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért tette ezt a barátom?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve és 3 hónapja ismerjük egymást. Ez idő alatt nagyon jó barátság alakult ki közöttünk, az egyik legjobb barátommá vált. Nagyon jól kijöttünk egymással, teljesen megvolt köztünk az összhang, nagyon jól éreztük magunkat egymás társaságában. Tehát lényegében egy egészséges, jól működő barátságról volt szó. Különösen az fogott meg benne, hogy olyan különleges, egyedi természete van neki (nekem is az van). Mindketten fiúk vagyunk: ő 19 éves, én néhány évvel idősebb vagyok nála. Nyárra több nagyobb programot (a szokásos többi kisebb mellett) is megbeszéltünk (kimegyünk Bécsbe, elmegyünk a horvát vagy a görög tengerpartra stb.). Még a hazautazásomat is úgy szerveztem meg, hogy visszaérjek a lakóhelyemre, mire véget ér neki a suli, hogy együtt tudjuk tölteni az időt. Ezt vártam már nagyon. Június 16-ra (péntekre) volt megbeszélve egy találkozó. Aznap ráírtam, hogy mikor fogunk majd találkozni. Nem érkezett válasz. Ez még nem is volt gyanús, mert ilyet már korábban is csinált, amikor „olyanja” volt, hogy nem akart senkivel sem találkozni. Türelmesen vártam. Több mint 1 hét elteltével ismét ráírtam és hívtam is őt telefonon (foglalt volt), valamint feltűnt az iMessage-nél, hogy nem lett a legutóbbi két üzenetem kézbesítve, ami miatt már aggódni kezdtem, hogy mi történhetett. Legnagyobb megdöbbenésemre másnap egyértelműen és félreérthetetlenül kiderült: a barátom blokkolt engem (!). Konkrétan az történt, hogy hívtam őt és folyton foglaltat jelzett a telefon, csakhogy nekem van egy másik SIM kártyám és azzal a másik számmal is hívtam őt, amikor az történt, hogy kicsörgött a telefon, fel is vette (nem szólalt bele), én köszöntem neki, hogy „Szia!”, ő gyorsan kinyomta a telefont, majd azt a számomat is letiltotta… :O Ez az esemény hideg zuhanyként ért engem, összeroppantam... Ilyet egyszerűen egy másik emberrel nem szabadna megtenni, főleg egy baráttal nem. Ezután rögtön a lakhelyére mentem, hogy megbeszéljük a dolgokat, de sajnos nem volt otthon, mivel a Balatonon volt... Semmi előjele nem volt ennek és a mai napig nem értem, hogy hogy tehetett ilyet és miért. Én nem ezt érdemeltem, főleg nem úgy, hogy mennyi markánsan jó dolgot tettem az elmúlt időszakban az ő érdekében, az ő javára. Szerintem az lett volna a minimum, hogy közli, hogy nem akar velem többé (vagy egy ideig) találkozni és azt is, hogy miért nem (azonban úgy érzem, hogy erre semmilyen okot nem adtam, persze nem biztos, hogy én vagyok az oka, mivel más is lehet a háttérben)... A legutóbbi akcióm az volt, hogy az anyukájának átadtam egy levelet, hogy adja át a barátomnak, de azóta sem érkezett semmilyen reakció a barátom részéről az irányomba. Nagyon hiányzik… Annak ellenére, hogy erős személyiség vagyok, mióta kiderült a blokkolás ténye, azóta nagyon sokat szenvedtem és lelkileg is nagyon megviselt ez az egész. Ilyen helyzetben – egész életem során – még soha nem találtam magam. Abban az esetben is nagyon szeretném megtudni, hogy miért tette ezt, ha valóban nem akarja tovább folytatni velem a barátkozást… Ettől függetlenül annyi időm és energiám van ebben a baráti kapcsolatban, hogy – érthető módon – nem szeretném olyan könnyen veszni hagyni. Most úgy gondolom, hogy az a legbölcsebb, ha továbbra is várok, bízva abban, hogy egyszer válaszolni fog, így mostanában már nem fogom keresni őt, a tőlem telhető maximumot – szerintem – már így is megtettem a helyzet tisztázása érdekében…


Én olyat biztosan soha nem tennék (nem is tudnék), hogy csak úgy eldobjak egy kiváló baráti kapcsolatot, főleg így nem. Általában logikusan szoktam gondolkodni, bár lehetséges, hogy ebben az esetben kár logikát keresni... Nem tudom hova tenni ezt a fajta viselkedést. Ti értitek ezt? :D Van valakinek valamilyen ötlete, hogy valaki miért csinálhat ilyet?


Mi a véleményetek erről? Ti mit tennétek a helyemben?



2023. júl. 11. 22:30
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
79%

#30

Oké, legyen ahogy mondod! Volt egy csak barátod, ami természetes dolognak kell(ene) lennie minden helyzetben. Ezzel szemben a téged tiltó barátod ettől is megsértődött. Ha nagyon sarkítani akarom ezt a helyzetet, szeretne kisajátítani, hogy csak vele beszélhetsz, csak vele barátkozhatsz, vele szexelhetsz. Ez utóbbi jogos elvárás egy párkapcsolatban, de a többi nem.

#28 vagyok

2023. szept. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
79%

"vele szexelhetsz. Ez utóbbi jogos elvárás egy párkapcsolatban,"

Nem érted, hogy barátok voltak? ×D

2023. szept. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
13%

#32

SZÖVEGÉRTELMEZÉS! Általános iskola 2. osztályában már kötelező!

A kérdezőt tiltó barát szeretné kisajátítani a kérdezőt, hogy csak vele barátkozhat, vele szexelhet. Még akkor is, ha ez a barát tiltólistára tette a kérdezőt!

2023. szept. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
76%

"barát szeretné kisajátítani a kérdezőt, hogy csak vele barátkozhat, vele szexelhet"

Te a barátaiddal szexelsz?

Végül is, magánügyetek... De szerintem a kérdező nem te vagy.

2023. szept. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
13%

#32 #34

Neked tényleg nem megy a szövegértés! Javaslom, olvasd végig, ami a kérdező írt. Ne csak az eredeti kérdést, hanem azt is, amit a válaszok közt írt, reagálva a válaszokra. Ha sikerült megértened, akkor talán azt is sikerül, amit én írtam neki válasznak.

Ja, és nem én vagyok a kérdező. Nálam ilyen probléma, mint amilyen a kérdezőé, fel sem merülhet. Tilt a barátom, szerelmem minden magyarázat nélkül, akkor kikerül még az ismerőseim közül is, és nincs vele tovább gond.

2023. szept. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
92%

Nem lehet, hogy tobbet kezdett erezni irantad? Es emiatt ellokott magatol?

Vagy o hitte azt, hogy te akarsz tole tobbet, es mielobb kiakart szalni... sok lettel neki.

Marmint ne ertsd felre, nem szep dolog amit tett, de o nyilvanvaloan celzott ra, hogy nem akar az eleteben. Te meg honapokkal kesobb meg a parkban figyelgeted, kicsit fura.

2023. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:
Ez lehet, hogy kissé furán fog hangzani, de tudom azt, hogy ő érzett irántam többet és én is éreztem iránta többet, tehát vonzónak találtuk egymást, de mégsem történt köztünk semmi. -.-
2023. szept. 18. 23:46
 38/56 anonim ***** válasza:
100%
Na hat akkor megvan az ok, nem akart tobbet vagy felt. A lenyeg ugyanaz.
2023. szept. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim válasza:
91%

Én a helyedben azt tenném, hogy újra odamennék hozzá az utcán, amikor egyedül van, és nincs senki a környékén,

És az arcába vágnám hogy mit érzek iránta, röviden és tömören.

És hozzatenném a végére hogy nagyot csalódtam benne.

Aztán mondanám hogy szevasz, és lelépnék, és nem néznék hátra!

Néhány napon belül válaszolna, az biztos!

2023. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég szemét dolog, hanyagold a rohadékot. Sőt, ne is állj vele többé szóba.
2023. szept. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!