Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Sneaker cipő fétises fiúk! Ki hogy éli ki a cipős vágyait? És ez miben, hogy nyilvánul meg nálatok a cipő fétis? 24/F
Figyelt kérdés
2023. júl. 5. 21:38
1/11 anonim válasza:
En hetero vagyok, női sneakereket imadnek, nyalnek, aláfeküdnék taposas végett! Illetve tetszene ha szettaposna dolgokat sneakerben, bakancsban vagy csizmában! De mint írtam Nőtöl tetszene
2/11 anonim válasza:
Nálam eddig csak annyi jött össze, hogy néztem szexi fiúk lábain.
4/11 anonim válasza:
aki kipróbálná, írjon nyugodtam rám ha tényleg sneakeres
5/11 anonim válasza:
csak ne feherdavidka kamufake haverunk irkaljon mindig, akinek ismerosei is csak röhögnek rajta. Köze nincs a sneakerezéshez, egy egyszerű homi.
6/11 anonim válasza:
Imadom a cipoket! Gyujtom oket.
Es a szex is abban tortenik. Termeszetesen hosszu zoknival.
Nyalni ill. szagolni is szeretem oket.
7/11 anonim válasza:
Igen, szex, maszti nálam is cipőben és én is imádom szagolni vagy nyalni a cipőket. Adidas, Nike, Vans, Converse, van jópár.
8/11 anonim válasza:
Először is a gyűjtőszenvedélyben. Aztán az első szettjének a felavatásban :D
9/11 anonim válasza:
Marad a sajátom mert senki nem hajlandó kapcsolatot teremteni. Vicc...
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!