Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek van még sportcipő fétise?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van még sportcipő fétise?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra pl., hogy egy ultraboost nagyon fel tud izgatni egy sportos srác lábán, ki van vele még így? Kort is légyszi.

2020. dec. 24. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is felizgat egy Ultraboost a másik lábán. De egy Superstar is. Vagy egy Air Max. Vagy Vans. Elég sokmindent szeretek :) 32/F
2020. dec. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy hasonló srác lehetett akkor aki ellopta a cipőmet :D
2020. dec. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is sokféle cipő felizgat, Nike, Adidas, Vans, jó játszadozni az ilyen cipőkkel :D
2020. dec. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok!!! :D

40.


2 - az pedig nem szép dolog. Én otthagytam volna az értékét, vagy egy kicsit talán többet is ;)

2020. dec. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is izgatnak a jó cipők. Egy helyes srácon egy jó ultraboost, vagy egy air max nagyon ütős tud lenni. Akit érdekel még, az írhat.
2020. dec. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nagyon durván felizgatnak amiket az előzők leírtak, már most merevedtem kicsit viccen kívül.😄😉

A legcsodásabb dolog ha egy ilyen srác “adja oda” a lábát cipőstül zoknistul hogy csináljak vele amit akarok. 🤩😍


19f

2020. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

engem is felizgatnak a cipők, de a kedvenceim a vans cipők, és egy szép vintage nike blazer, mint itt ezek


[link]


[link]

2022. júl. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Nekem
2022. júl. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
pm-ekben írhatnak olyanok, akiket izgat ha a cipőjével játszanak.
2022. okt. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!