Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Remélem nem vagyok egyedül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Remélem nem vagyok egyedül ezzel a perverzításssal, de szeretem ha felöltözve ruhástól egymáshoz dörgölőzve történik olykor olykor a szexelés a pasival. Vagy csupán csak elkezd felizgatni farmeren keresztül és így el is élveztet.Van ezzel más is?52F

Figyelt kérdés

#ruhafétis #perverzítás #dörzsöléses szex
2023. jún. 26. 17:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ez így van . Szigorú keresztény tanok szerint meg éljen az akinek ahhoz van kedve . Elég nagy ívben lekakkantom hogy más ember miként éli az életét, de viszont ezt elvárom a másik részéről is.
2023. jún. 28. 18:09
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig ezt csináltam, hogy én leggingsben vtam, az aktívon max poló volt, tehát a farka csupasz volt.


Én nagyon élveztem, főleg mikor a farkamon vagy heréimen dugott meg így és oda is élvezett el.

2023. júl. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is nagyon szívesen kipróbálnám.

Sőt nagyon szívesen izgatnálak farmeren, alsón, stb. keresztül is :p


29/F

2023. júl. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 frot ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy egyedül ezzel a "perverzitással". :) Én bármilyen ruhában (mondjuk főleg farmerban) élvezem, ha addig dörzsölődünk egymáson, míg el nem élvezünk. Aki kipróbálná, vagy beszélne a témáról, írhat. ;) 40/F
2023. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!