Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Remélem nem vagyok egyedül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Remélem nem vagyok egyedül ezzel a perverzításssal, de szeretem ha felöltözve ruhástól egymáshoz dörgölőzve történik olykor olykor a szexelés a pasival. Vagy csupán csak elkezd felizgatni farmeren keresztül és így el is élveztet.Van ezzel más is?52F

Figyelt kérdés

#ruhafétis #perverzítás #dörzsöléses szex
2023. jún. 26. 17:32
1 2
 1/14 steven95 ***** válasza:
100%

dry humping


Rossz tanár című filben Justin T. és Cameron D. nagyon jól csinálta ;). Persze csakis Justin miatt nézd meg :D

2023. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
#1 Pontosan ez jutott eszembe!🤣🤣
2023. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a filmet láttam, eszembe sem jutott hogy ezt felhozzam de tényleg igen, van benne ilyen jelenet. Valami hasonló érdekelne persze pasival.
2023. jún. 26. 20:31
 4/14 A kérdező kommentje:
2023. jún. 26. 20:32
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Szeretni szeretheted, de ez nem szex.
2023. jún. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 Ez így van pontosan, ha Neked ez nem szex akkor tégy olyat ami Neked szexet jelent . Majd más határozza meg , hogy ki mi számít annak s mi az még nem . Van aki szerint a szopás sem szex hiszen nem történik behatolás ...... jájjjjj bmeg.
2023. jún. 27. 07:43
 7/14 steven95 ***** válasza:
100%
#6 👍
2023. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Valóban más határozza meg, hogy mi a szex, és ez se nem a kedves kérdező, se nem a kommentelők.
2023. jún. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Természetesen majd a másik által kedvelt szexelést nem nevezzük annak, hiszen azt csakis egy másik ember minősítheti annak ... vagy nem ...ugye logikus :)
2023. jún. 28. 06:47
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Tulképp ha a szigorú keresztény tanokat nézzük, a homoszexuális kapcsolatban nem is lehet szex, mert szigorúan véve a szexhez egy nő és egy férfi szükséges, esetükben is csak a klasszikus felállás szerinti behatolás minősül szexnek.

Szóval elég komoly "vitát" lehet indítani, hogy mi is a szex, honnan is nézzük a dolgokat... :) Szerintem az a szex, amit a felek annak élnek meg. Ennél pontosabb definícióra nincs is szükség...

2023. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!