Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van-e olyan fiú köztetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e olyan fiú köztetek, akinek tetszett egy fiú felöltözve, de mikor összejöttetek, és szexre került volna sor, s levetkőzött, már nem? Lehet, hogy mégsem vagyunk melegek, csak egy elképzelt délibábot kergettünk?

Figyelt kérdés
Pl. nem volt elég jó a teste, vagy túl szőrös volt, vagy egyszerűen nem erre számítottál?
2018. szept. 3. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Volt ilyen szőrös volt a hasa kicsit hájas volt, de annyira jó fsza volt, hogy nem bírtam kihagyni
2018. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Persze tény és való,hogy nekem is van egy határ,de ismerve az én testi adottságaimat nem várok el,egy 6 kockás csupasz testet a ruha alatt,pici túl súly nem gond,én is szőrös vagyok szóval...
2018. szept. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Jaja. Vkinek tul vekony voltam. Nekem meg volt egy srac aki durvan szoros volt es az vaaaa
2018. szept. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt már ilyen. Nagyon szőrös vagyok és amikor ezt meglátta elment a kedve.
2018. szept. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Hát szerintem szánalmas, aki emiatt meggondolja magát az akció előtt, nekem ha valakinek a kisugárzása meg az arca oké, meg az alkata, akkor pont nem fog kiábrándítani, hogy levetkőzve meglátom, hogy szőrös, vagy hogy póló nélkül még nagyobbnak tűnik a hasa. Amúgy ilyen nem fordult velem elő, olyan igen, hogy találkozás után közölte, hogy másra számított, mivel kicsit elhíztam az utóbbi egy évben, így már sajnos nem fértem bele az univerzális ekegyéjszakárajóleszsrác kategóriába. :D
2018. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát azzal nem tudunk semmit csinálni, ha egyszerűen nem kívánunk valakit... Valakinek számít a test, van, akinek nem. Persze ha van már érzelem, akkor a test teljesen mindegy.
2018. szept. 8. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!