Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mindig begyulladok borotvalkoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig begyulladok borotvalkozas utan a farkan folott ?!

Figyelt kérdés
Philips one bladeval botorvalkozok lent mindig, de borotvalkozas utan 3-4 nap utan begyullad es elegge fajnak ezek a “pattanas” felek .. mit tudnek kezdeni hogy ne forduljon elo ?
2023. jún. 23. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én közvetlen a testszőrnyíró után Neogranormonnal kenem be, ey így nem gyulladnak be a szőrtüszők.
2023. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont a Philips one blade-et szoktam ott használni, és valóban utána pár napig kellemetlen érzésem van a farkam körül, de begyulladni nem szokott.

Én úgy szoktam, hogy fürdés után, jó alaposan bekenem borotvahabbal, utána megyek végig óvatosan a borotvával, és ha kész vagyok, szintén alaposan bekenem aloe Vera géllel. Nem drága, pár ezer forintért lehet venni egy flakonnal a Rossmannba/DM-be, de igazából bármilyen hidratáló krémmel (moisturizer) helyettesíthető.

2023. jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Néha fertőtlenítsd etil alkohollal a oneblade pengéjét

Nekem az segített

2023. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én one blade és hagyományos borotva vegyesen, fenéknél is. Zuhany, szárítás és utána hintőpor. Azóta nem pattogok ki.
2023. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sima három pengés eldobhatóval szoktam borotválkozni ott is.

Nekem pár hete jött a nagy felismerés. Most lehet sokan nevetnek majd, hogy ezt 32 éves korom ellenére nem tudtam. 😆 A lényeg hogy szál irányban borotválkozok. Nekem lefelé simulnak a szőr szálak, így lefelé húzom a borotvát. Nem lesz olyan sima tény, mert szál iránnyal ellentétesen mindig jobban levágja, de utána már kb másnap ki vagyok pattogva teljesen. De így ahogy most csinálom már nem. Minden héten vasárnap borotválom, lehetne sürübben is de hétköznap csak zuhanyzom igy nem pepecselek ezzel.

Még annyi hogy vettem dm/rossmann ban női intim borotválkozó krémet. Azzal szokat bororválni. Korábban is használtam, de mivel össze vissza huztam a birotvát mindig kipattogtam. De igy hogy szál irányban huzom, már pár hete semmi, vagy csak 1-2 kis pötty, de az is eltünk 1-2 nap alatt.

Nézd át hogy hol mere simul a szőr és abba az irányba vágd. Nekem ez jött be.

2023. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak trimmeldmés akkor nem fog kipattogzani. Az is szexi, nem kell teljesen csupaszra.
2023. jún. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 -remete- ***** válasza:
75%
Csak akkor gyulladok be ha a vizesen vagy habbal borotvaltam magam. Szóval szarazon csinálom azota semmi baj nincs.
2023. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!