Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elsö intim borotválkozáshoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsö intim borotválkozáshoz k3rnék tanácsokat (?)

Figyelt kérdés
2022. júl. 6. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Fogd a borotvat, es vagd le a szort. Milyen tanacsot vartal?:D
2022. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Úgy kell, ahogy bármi mást is, ahogy az arcodat pl.

Az elsőnél én is aggódtam, hogy megvágom magamat, vagy bármi. Most szerintem úgy is menne hogy nem nézek oda. A zacsinál aggódtam nagyon de ott sem vágtam még meg magamat, nagxon egyszerű.

2022. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meleg fürdő után borotvahabozd be, húzd le, majd hideg vízzel öblítsd le. Ez azért jó, mert összehúzza a pórusokat és nem pattog ki.
2022. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én fürdés előtt szoktam és nem pattog ki a bőröm. Csak ha növéssel ellentétes irányba csinálnám. De mivel nem, úgy is teljesen jól leszedi és nincs semmi baja a bőrömnek. Csak kevesebb macera így.

Jaa, meg még hozzáteszem a szőrtelenítés témához, hogy 2x próbáltam ki a szőrtelenítő krémet, az után viszont mindig kipattogtam, nem nézett ki jól.

#2 voltam

2022. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én is szoktam úgy, hogy nem fürdök előtte, csak akkor tovább kell a habot fent hagyni, hogy felpuhítsa a bőrt meg a szőrszálakat.
2022. júl. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Én azt tanácsolom, először csak nyird meg. Wahl és Moser hajnyirot MM-bol is tudsz venni, ezekhez van 1 mm-es fej, amivel nagyon rövidre Nyírbátor a szőrt, nem csíp be semmit (zacsit sem) pont a rajta lévő nagyon vékony feltet miatt. Ha ezzel elégedett vagy, akkor megvan amit kerestél. Ha nem akkor próbálkozhat borotvával.
2022. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

Én fürdés közben szoktam.

Tusfürdővel kenem be és úgy húzom le,mindkét irányba hogy szép sima legyen.

Aztán lepisilem.

2022. júl. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!