Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit éreztek/mire vágytok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek/mire vágytok, miután elélveztetek? Más (passzív) is szokott úgy érezni, mint én? Instagram videó csatolva

Figyelt kérdés

Az én esetemben az önkielégítés játszik most, de mindenki tapasztalatára kíváncsi vagyok, mindegy hogy maszti vagy szex utani érzésekről van szó.

Szóval miután én elélvezek, rám tör a romantikus, szeretetre éhes énem, hogy bárcsak lenne egy párom, egy fiú akihez hozzá bújhatok, aki nem csak a szex miatt van velem. Más is szokott így érezni? Akár alkalmi szex után is?

És véletlenül találtam instán egx videót, ami nagyon szemléletes példa szerintem, pont ugyanúgy érzek passzívként. Aktívok hogyan éreznek? Mint a videóban?

És többen kommentelték a videóhoz, hogy a passzívoknak fontos az "utójáték", szeretgetés, gondoskodás, ölelés szex után.


[link]



2023. ápr. 8. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy szex után érzed ezt.

Ha romantikus valaki,akkor előtte is kéne éreznie...Alkalmiban nem jellemző amúgy a romantika.Ha ott valaki igényelné,akkor még ki is cikizik.Tudom olyantól,akivel megtörtént.

2023. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Alapból romantikus vagyok. De néha vannak erősen szexuális vágyaim, akkor masztizok, és arra koncentrálok. De elélvezés után sokkal erősebbek ezek az érzések.

Komolyan valakit cikiztek emiatt? 😧

2023. ápr. 8. 18:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Cikizték? Majdnem behúztak neki,lelökte magáról az aktív a srácot és elment.Teljesen padlón volt tőle.

#1

2023. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mii? Csak azért bántották volna, mert romantikára vágyott egy alkalmi talin? Ez azért elég ritka lehet szerintem, bunkó agresszív aktív volt.
2023. ápr. 8. 18:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én aktív vagyok és abszolút azt tartom normálisnak ha az aktus után van egy levezető szakasz.amikor az ember jól "kilihegi"magát.amig megnyugszik test és lélek addig puszilgatni,cirógatni egymást....ha van akinek az kell akkor nyugiba elszív egy cigit...és csak élvezzük azt hogy vagyunk.
2023. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az aktív egy domináns volt,a passzív ismerős pedig szub.De érzelmes szub, ami nem jött be az aktívnak,aki állítólag pofozta is,stb.Persze,hogy furcsa volt,hogy a passzív bújni akart és csókolózni.

Sajnos ma sok melegnek az ilyen erőszakosságok jönnek be.Romantika? Az nem...

2023. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De hát ezt előre meg kell beszélni, kinek mi fér bele, mire vágyik. Ha tudta a passzív barátod, hogy egy domináns aktívval lesz együtt, számíthatott rá, hogy nem lesz romantika. De ettől függetlenül sajnálom, tapasztalatnak jó volt.


És 5. válaszoló: Örülök, hogy így gondolod. Akarok is egy ilyen jellegű kérdést feltenni

2023. ápr. 8. 18:36
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyeeet?
2023. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kielégült a test és elmúlt a kanosság, előtérbe kerülnek az érzelmek, a lélek is kielégülésre vágyik. Alkalmi szexpartnernél ez nem megoldható, ezért kell olyannal szexelni, akihez érzelmek is kötnek.
2023. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A linkelt videó mondjuk szerintem pont nem arról szól, amit kérdezel. :)

De az általad leírtakra reagálva, én aktív vagyok, és számomra pont az érzelmek a legfontosabbak. Nincsenek is egyéjszakás kalandjaim. Fontos, hogy legyen érzelmi kapcsolat a partneremmel, és ki is mutassuk egymás iránt. Ahogy a dalszövegben is van, a szexben az ölelés a legjobb. :) Előtte, közben, utána. Összebújni, simogatni, megcsókolni, közel lenni. Ez mind hozzá tartozik a szeretkezéshez.

2023. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!