Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mikor érzitek azt, ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érzitek azt, ha valaki kifejezetten nyomul rátok?

Figyelt kérdés

Sokan szerintem félreértelmezik a magatartásom, és rögtön az jön le, hogy nyomulok. Nyilván, ha minden nap megkérdezed a másikat hogy van, mit csinál az szerintem is nyomulás vagy ha esetleg erotikus tartalmakat osztasz meg vele.


Van egy srác, akivel próbálnék tényleg csak haveri viszonyt ápolni, és most elküldtem neki instán egy motivációs videót, mert tudom hogy mivel küzd, de már előre félek, hogy neki az jön le nyomulok. Pedig amúgy elküldtem másoknak is.


Számotokra mi az a pont, amikor azt mondjátok, most már elég?



2023. febr. 19. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miről szól a videó?

Küldhettél volna egy magyarázó szöveget is hozzá.

2023. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Küldtem hozzá szöveget. A srácnak nehezére esik a nyelvtanulás, és követek egy német srácot, aki nagyon jól megtanulta külföldiként a magyart. Aztán gondoltam, hogy esetleg ez motiválhatja. De azon agyalok, hogy most biztosan azt hiszi, csak azért írok, hogy nyomuljak, pedig mint mondtam, elküldtem más ismerősnek is.
2023. febr. 19. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozóhelyen vagy ismerkedésnél?
2023. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szorakozohelyen egyertelmu. Inkabb online.


Nekem nagyon az az erzesem gyakran, hogy csak en eroltetem a baratsagokat, ismertsegeket, migehet a masik fel reszerol nincs erdeklodes.

2023. febr. 19. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy ilyet elküldesz az szerintem a legkevésbé sem nyomulás.

Bár én éreznèm azt, hogy nyomul rám valaki.

2023. febr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem,a segítségnyújtás semmiképpen sem nyomulás.Nem ismerem őt,de azt sem gondolom,hogy ez a srác annak vette.Szerintem egy szép gesztus amit csináltál.
2023. febr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit írtál az nem nyomulás, segítettél egy ismerősnek. Ez jó dolog. Az, hogy ő, hogy veszi azt nem tudni, de gondolom kiderül.

Gondolom örül, hogy van aki segít neki. :)

2023. febr. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden nap érdeklődni valaki hogyléte felől? Orvos látott már? :D


Ebbe semmiféle nyomulás nincs, bár tudni kellene, tipikusan milyen gyakorisággal beszéltek.


Nekem GYK-n a norma legalább napi egy levél, ha valakivel aktívan tartom a kapcsolatot. Ha ettől eltérünk és ennek megbeszélt oka van, akkor jó, egyéb esetben ha a semmiből bekövetkezik, részemről már szarkaparás...

jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!