Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kifejezetten jóképűnek ,vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifejezetten jóképűnek ,vagy izmosnak tartott fiúk nem érzitek hogy csak kihasznàlnak?

Figyelt kérdés
Régóta foglalkoztat, hogy akit a többség, a nagy àtlag kifejezetten vonzónak tart(tehàt szimmetrikus arc, kidolgozott test mondjuk szàllkàsan izmos test, kocka has stb)az nem érzi úgy, hogy csak kihasznàljàk őt, vagy azért baràtkoznak vele mert úgy néz ki ahogy?A belső tulajdonsàgai nem érdekelnek senkit, és ezért magànyosnak érzi magàt? Én teljesen àtlagos kinézetü vagyok, soha nem volt olyan ismerősöm akit a nagy többség külsőre a tökéletes kategóriàba sorol, ezért nem tudtam megkérdezni senkitől, gondoltam kiírom. Köszi a vàlaszokat.

2021. dec. 15. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez változó. De igen, a kinézet sajnos vagy nem, de sokat számít. Ez egyébként igazságszolgáltatásnál is így van. Enyhébb büntetést kap mindig egy jobb kinézetű, mint egy "csúnyább" társa. Evolúciósan így vagyunk megalkotva, ami egyébként nem minden esetben előnyös. Főleg, ha egy pszichopatával vagy szocipatával van dolgunk. Egy példa: Előbb fog egy nő vagy férfi olyan férfit választani maga mellé, akinek például tiszta a bőre. Nem ripacsos, tele anyajeggyel, szemölccsel, stb. Ez arra utal tudatalatt az emberek fejében, hogy egy tiszta bőrű ember egészséges. Tehát előbb fog vonzónak találni mindenki egy tisztább bőrt, mint egy problémásabbat. Ez inkább ilyen kettős dolog. A jobb kinézetű is simán vissza tud élni egyébként ezzel a tulajdonságával és kihasználni, manipulálni másokat. A másik oldal, pedig, hogy csak azért vannak a szebb féllel emberek, mert jó vele megjelenni, stb. Ez is benne van. És ez mindkét nemet érinti. És bármilyen nemi orientációban.
2021. dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval úgy összeségében ez egy belénk kódolt tulajdonság, hogy a jobb kinézetű emberekhez pozitívabb dolgokat kötünk. Pl: okosabbak, egészségesebbek, megbízhatóbbak, kiegyensúlyozattabbak, érdekesebbek, szórakoztatóbbak, stb. Ezért van az, hogy mindenki ilyenekkel akar megjelenni. Ez amúgy mindaddig tart, amíg valaki meg nem tapasztalja meg az ellenkezőjét(Hogy mégsem annyira tökéletesek, mint az a fejünkben él).
2021. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mert válogatok,

De ez csak tini, fiatal korban érdekes,de akkor is van bőven ugyanúgy irigy és aki beszólogat miatta.

De ez a személyes kapcsolatokat nem befolyásolja.

Vagyis igen mert nagyobb merítésből tudok válogatni.

De olyan is van aki pont e miatt nem mer ismerkedni nekem mégis tetszik.

Szóval ígyse könyebb, vagy nehezebb.

2021. dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok izmos csak jóképű. Nem használnak ki, mert én is csak szexre keresek partnert és nagyon válogatós is vagyok, mert megtehetem.
2021. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Technikailag nem mivel manapság a nők és a férfiak is státuszszimbólumot keresnek nem pedig a szerelmet
2021. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5-ös tényleg nem zavarna? Elég hihetetlen szàmomra hogy ez a mai vilàgban tényleg elég hogy egy tàrgy legyek valaki màs mellett akit mutogathat mint egy trófeàt, tök mindegy hogy partnerként, vagy szimpla baràtként,még ha a hiúsàgomat legyezgetné is hogy mind kedvelnek mert szexi vagyok.(de lehet hogy közben tök okos, vagy nagyon érzelmes,csak ezeket a tulajdonsàgait el kell nyomnia magàban mert a külső alapjàn nem ezt vàrja el a tàrsadalom)

Komolyan bànom hogy nem talàlkoztam ilyen fiúval, férfivel aki ezt a típust képviseli( màr a tipikus "szépfiú" kategóriàt) Aki úgymond el kell jàtsza a macsó szépfiú szerepet,mert a tàrsadalom ezt vàrja el tőle, de közben teljesen màs belsőleg. Ilyenekkel baràtkoznék( és nem szexbaràtként, csak baràtként) De annyira màs az életvitelük, hogy sosem merném még megszólítani sem.

2021. dec. 15. 19:37
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok de igen nagyon is zavaró a számomra


Nálam mindig az volt a gond hogy nem találtam meg azt aki ezt nem várja el mondjuk lehet félre érthető volt én pasi vagyok ... Bár barátkozhatunk ha gondolod mivel rám kb 75%ban illik csak a leírásod

2021. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, tényleg sokszor tárgyiasítanak, "kihasználnak", de már valahogy megszoktam. Vagyis inkább úgy mondom, hogy megtanultam ezt a tulajdonságot kihasználni. Szóval nem zavar.


Egyébként pedig külsőre jól nézek ki, belsőre viszont csak egy átlagos srác vagyok, semmi extra 😁 szóval igazából még jobban is járok, ha a külsőm alapján ítélnek meg.

2021. dec. 16. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Szálkásan.
2021. dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es köszi a válaszod. Bocs hogy nem tökéletes a helyes írásom.Vagy helyesírásom? Kérlek javítsd ki ezt is, ez mindig feldobja a napomat egy stresszes munkanap után után.(fekete humor)
2021. dec. 16. 20:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!