Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kifejezetten jóképűnek ,vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifejezetten jóképűnek ,vagy izmosnak tartott fiúk nem érzitek hogy csak kihasznàlnak?

Figyelt kérdés
Régóta foglalkoztat, hogy akit a többség, a nagy àtlag kifejezetten vonzónak tart(tehàt szimmetrikus arc, kidolgozott test mondjuk szàllkàsan izmos test, kocka has stb)az nem érzi úgy, hogy csak kihasznàljàk őt, vagy azért baràtkoznak vele mert úgy néz ki ahogy?A belső tulajdonsàgai nem érdekelnek senkit, és ezért magànyosnak érzi magàt? Én teljesen àtlagos kinézetü vagyok, soha nem volt olyan ismerősöm akit a nagy többség külsőre a tökéletes kategóriàba sorol, ezért nem tudtam megkérdezni senkitől, gondoltam kiírom. Köszi a vàlaszokat.

2021. dec. 15. 14:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy érzem, és imádom is, hogy kihasználnak!😉
2021. dec. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok se izmos se helyes. Azonban a farkam azt mondják szép. Van aki szerint a legszebb. Eleinte zavart hogy minden partnerem megjegyezte hogy szép a farkam de aztán már nem érdekelt hisz alkalmira kerestem és amúgy is csak orálra tehát egyoldalú a dolog. Ma már megszoktam, hogy van akinek csak a farkam kell de nem zavar.
2021. dec. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12-es én ezt elég szomorúnak tartom, hogy csak emiatt vannak veled, mert szép a farkad. Ez is azt bizonyítja nekem, hogy mennyire sekélyesek lettek az emberek.
2021. dec. 17. 13:31
 14/14 anonim ***** válasza:
89%
De ez mit számít? Heterok sem különbek. Nem kell ennyit foglakozni másokkal és nem fogjátok magatokat mérgezni. Ha valaki nem szimpi, kuka. Ha komoly párkapcsolatot keresel és a partnet nem ezt akarja, akkor kuka. Máris nem fogsz megterhelődni hülyeségekkel. El kell engedni a p*csába másokat és boldog leszel.
2021. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!