Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tinderen mi értelme van a pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mi értelme van a pár gyűjtögetésnek?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy ha párba állunk, az azt jelenti, hogy tetszik egymásnak, szeretnénk ismerkedni. Elvileg... Gyakorlatilag nagyon nem ez megy, hanem csak gyűlnek a párok, de minek. Vagy írok, és nem válaszolnak.

2023. ápr. 1. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Azért mert értelmileg/érzelmileg gyerek szintjén vannak, és nárcisztikusak. A realitásban, valóságban gyávák. Teljesítményük nulla.
2023. ápr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

S mi lenne pajti' ha te írnál? Ha mindenki csak a másikra ír akkor nem történik semmi.

Ja hogy írtál és nem válaszoltál? Lehet elfoglalt, meg sanszosabb hogy boldog-boldogtalant visszajelöl és szelektál a sok tucatnyi pár közül aki szimpatikusabb neki. Ne foglalkozz vele, írsz, ha nem jön válasz akkor elfelejted. Ne azokkal foglalkozz akikkel semmi sincs, hanem azokra koncentrálj akikkel van!

2023. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl nincs kedvem 300 match-el beszélgetni egyszerre, ha te minden embernek azonnal válaszolsz ott akkor hajrá xd
2023. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó hát eleve nincs 300 matchem 😅 De ha ismerkedsz valakivel, jó oké mással nem szeretnél. De eleve minek 300 match? Miért nem elég egy jó?
2023. ápr. 1. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ilyen tapasztalataim vannak kedves kérdező xd
2023. ápr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na legalább nem csak nekem 😅 Nem igazán lehet ott beszélgetni, ismerkedni
2023. ápr. 4. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Ismeros. Legtobbszor vissza sem ir. Akkor meg minek huzott jobbra?
2023. ápr. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!