Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy reagáljátok le, ha szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáljátok le, ha szex közben történik egy kis "baleset" Folytatjátok, vagy befejezitek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Most itt nem hasmenésről beszélek, csak kisebb balesetről.
2023. márc. 18. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Arra gondolsz hogy nem volt jól kimosva a passzív fel? Uni vagyok, halistennek mikor én voltam passzív ilyen még nem volt. Amikor aktív voltam akkor volt. Az akkori barátommal csináltuk, igaz óvszerben de szerintem eléggé elveszi az embernek a kedvét. Igaz összesen 2 ilyen alkalom volt a 2 év alatt. Mi mindkétszer abbahagytuk.
2023. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem para. Megesik. Aki ezen kiakad aktívként annak kiadnám hogy Mossa ki magát aztán megtudja milyen nehéz. Legalábbis ezt láttam az exeimnél. Ritka a baleset és megesik.
2023. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akadok ki rajta, nem kezdek el kétségbeesetten szörnyülködni meg flegmázni, fintorogni és grimaszoló pofákat vágni meg öklendezni. Azért van a víz meg a szappan és a tusfürdő, hogy helyre lehessen hozni a dolgokat. Aki tilosban jár, számoljon a lehetséges következményekkel! Nyilván nem szándékosan teszi a passzív, a legnagyobb elővigyázatosság ellenére is előfordulhat. Az meg, hogy lesz-e folytatás vagy sem, sok mindentől függ. Pl. a baleset mértékétől, a hangulattól, zavarba jön-e esetleg ettől a helyzettől valamelyikőnk, kizökkent-e a ritmusból vagy sem stb. Volt már, hogy elég volt egy apró kis törlés, mert borsszemnyi kis apró baleset történt és utána minden gond nélkül mehetett tovább a dolog, mert a hangulat is nagyon jó volt és ez nem törte meg, de volt már olyan is, hogy picit jobban fogott a festék és a tisztálkodás után befejezés nélkül lett vége, mert kizökkentett mindkettőnket a ritmusból a tisztálkodás. De ezek nem olyan dolgok, hogy emiatt hatalmas nagy drámát kellene csinálni. Előfordul néha, de szerencsére ritkán. A lehető legtermészetesebben kell kezelni, egyszerűen csak túl kell lépni rajta és kész. A legrosszabb reakció ilyenkor az, ha az aktív felet látványosan megviseli a dolog. Ha elkezd fintorogni és még hangot is ad a nemtetszésének. Nem kell megszégyeníteni senkit sem a reakciókkal, senki sem tehet róla. Nem szándékos a dolog. Illetve akár egyszerre mindkét fél is "tehet róla", mert az is lehet, hogy pl. az aktív megy túl mélyre vagy túl heves a tempója és attól lesz csokis a rudi. Nem kell ebből ügyet csinálni. Ott a víz meg a szappan. Meg a gumi.

Az előző válaszoló (2-es) hozzászólása nagyon szimpatikus és korrekt.

2023. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kaki is ott, a bélnek akkor is van egyfajta szaga, a váladéknak ami fedi. Én nem hiszem el, hogy aki análozik, az nem érzi ezt?
2023. márc. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A szar az a tápanyagok nélküli tegnapi ebéded, nem kell tőle rettegni.


De fordítva is igaz: egy finom kajálás közben gondolj arra, hogy a tápanyagokban gazdag holnapi szarodat eszed. :)

2023. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4,

Szerintem az nem mindig érezhető. Én megfigyeltem már, hogy volt időszak amikor erősebben éreztem, meg vannak hosszú időszakok amikor egyáltalán nem. Nem tudom mitől függ az intenzitása.

2023. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát én ha érezném, tuti elhánynám magam.

Sosem értettem mi izgató valakinek az análban.

2023. márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,jó volt olvasni a nagy részüket.:) Önmagában az az anyag, amit a bél termel szerintem egyébként nem visszataszító szagú. Simán "szex" szaga van számomra.
2023. márc. 20. 22:52
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#7,

Nem vagyunk egyformák. De ez nem gond. Ki így, ki úgy.

Te elhánynád magad és nem érted mi izgató van az análban, én meg nem értem, hogy lehet teljes a szex nélküle. Nekem az csak olyan félig-meddig szex, amiből nagyon hiányzik valami. Olyan... Hogy is mondjam... Befejezetlen. Jó, oké, az análon kívüli rész is mind tök jó, de valahogy mégis olyan más. Az anált -számomra- nem pótolja az orál vagy bármilyen más technika. Egyszerűen érzésben más. Nem ugyanaz.

#8,

Szerintem változik az "illatának" az erőssége, intenzitása. Van amikor egyáltalán nincs neki, van amikor csak szimplán szex szagú, van amikor egy kicsit erősebb, tipikusan "bél-szagú". Talán a táplálkozással, emésztéssel és a székeléssel van összefüggésben. De ez természetes. Ettől nem kell kirohanni a világból. (Az utolsó mondatot nem neked írtam, hanem úgy általában.)

2023. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!