Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen fétis balesetek volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fétis balesetek volt eddig és mi volt a sztori?

Figyelt kérdés

Nekem csak majdnem az lett és nagyon kicsit múlt 2 is. Egyszer egy hajkefe nyelét dugtam fel magamba a fürdőszobában. Csak arra nem vettem számításba, hogy a nyele amit feldugtam több darabból áll és elég érdekes formái voltak szétesve. Amikor kihúztam és elakartam takarítani akkor szétesett darabokba azok a dísz elemek vagy mik. Ha az bennem esik szét akkor valószínűleg orvos vehette volna ki. Szóval iszonyatosan nagy szerencsém volt és megfogadtam bár mi megy fel csak óvszerbe. (egyébként megvolt takarítva és sterilizálva volt a kefe.)

A másik majdnem baleset is majdnem orvos lett...

Egy pénisz pumpát próbáltam ki. (Az tudni kell van egy fitymaszűkületem).

Szóval nyomattam a pumpát és kezdett már fájni, de amikor be van izgulva az ember akkor a fájdalmat is élvezi. és meg nyomtam, nyomtam, nyomta és akkor már szó szerint hatalmas lett a péniszem de már nagyon fájt már mondom ha egyet tolok rá lehet szét szakad a szűkületem. és leengedtem a nyomást mert már tényleg nagyon fájt és levettem a pumpát elkezdett jönni a vér a tökömül és belűről a bőr alól nem a húgycsőből hanem a makk és a bőr alul. Utána a kívülről is elég csúnyán berepedt a fityma széle. Szóval majdnem szétszakadtam. És nagy szerencsém volt hogy időbe leengedtem a nyomást és nem nyomtam még 1-2-t a pumpán. A vérzés nem volt nagy gyorsan elmúlt. de nagyon megijedtem! Semmi bajom nem lett szerencsére.

Nektek mi volt a fétis balesetek vagy majdnem balesetek?



2021. nov. 2. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Ó te magasságos…

Sok volt a reggeli pálesz, vagy helyből vagy ennyire ostoba?

2021. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen az, amikor a bélyeg+technokol+koccintós+etil mesternégyes után felmegy az ember gyakorira kérdést kiírni. :)
2021. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Nekem volt egy tojás alakú vibrim vastag volt és volt rajta madzag amivel mozgattam magamban csak az elszakadt és abban a pillanatban rezegve lassan felment belém aztán valamiért abba hagyta a rezgést és megpróbáltam guggolva megnyugodni és kijött aztán, mivel ettől kicsit megijedtem hagytam inkább az egészet, ezután 1-2 perccel később jöttek haza szüleim, bele se mertem gondolni milyen kínos lett volna ha előbb jönnek haza.
2021. nov. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Lufi fétis. Egy másfél méteres vékonyabb spagetti lufit pumpáltam fel teljesen a popsimba anyukámék vérnyomásmérő pumpájával, leírhatatlan érzés volt de egyszer csak nem figyeltem és a síkosító miatt becsúszott teljesen. Ki akartam szedni de kézzel nem ment a szüleim pedig éppen hazaértek munkából. Így kénytelen voltam lufival a belemben vacsizni velük és közben azon izgulni nehogy pont előttük pukkanjon ki mert mit mondok nekik mi pukkant és hol? 😂 Alig vártam hogy fürcsizhessek, lassan kinyomtam a zuhany alatt aminek ráadásul olyan szép kérdőjel formája is maradt. lol


19L

2022. jan. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!