Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy buktatok le a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy buktatok le a párotok előtt? Jöhetnek sztorik + kor

Figyelt kérdés

2020. júl. 12. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Soha nem csaltam 41

Soha nem csaltak

2020. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Még egyszer sem buktam le. A szerető tartásának 3 fontos alapszabálya van. Ne tudja hol laksz. Ne tudja hol dolgozol, ne tudja a telefonszámod.
2020. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, sajna vagy nem sajna én nem csináltam ilyet. Sok storyt hallok és hallottam, de szerintem aki lebukik az buta is.
2020. júl. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csaltam meg soha senkit. Személy szerint takonygerincűnek tartom azt, aki csal. Legyen az emberben annyi tartás, hogy megmondja a párjának hogy már nem kell neki, és viselje szépen a következményeket.



Fordítva volt. Exem csalt de elég ostoba módon, nyilvánvaló volt a viselkedése, sokat áradozott a srácról, és párszor elszólta magát (pl. "Gergő bőre tök forró mikor kanos").

2020. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Hát az úgy történt, hogy én éppen keféltem a srácot, amikor bejött a pasim. De ki tudtam magyarázni. Azt mondtuk, hogy a srácnak valami kúpot kell szednie, de csak úgy lehet rendesen betenni, ha valaki a farkával be tolja, és én csak segítettem neki. A pasim elhitte, csak annyit kért, hogy neki is tegyek majd be egy olyan kúpot.
2020. júl. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

Én a másik oldalról tudok mesélni. Barátom áthívta pár barátját ilyen bsszunk be irgalmatlanul partira egy hétvégén. Nekem viszont elég szar migrénem volt aznap, úgyhogy elvonultam lefeküdni. Úgy hajnali 2 körül felébredtem, nem tudtam visszaaludni, olvasni akartam, viszont a szemüvegem a szomszéd szobában hagytam. Nagyban kiosonok a hálóból, nyitok be a szomszéd szobába és az a személy akivel 8 éve együtt voltam akkor épp egy állítólag heteró haverját szopta. Közöltem, hogy nyugodtan folytassák, én csak a szemüvegemért jöttem.


Van még egy sztorim, amikoris velem csalta meg a srác a pasiját. Grindr-en rámírt egy srác szex céljából, bele is mentem, elhívott magához, minden oké volt. Belekezdtünk a dologba, éppen dugtam őt, amikor feltűnt, hogy állandóan nézi az időt. Kérdezem tőle, hogy méri az időt, hogy meddig bírom? Nem, egyáltalán, csak kicsit siessek, mert a pasija mindjárt hazaér melóból. A fszkalap nem reklámozta, hogy van pasija én meg utána tiszta rosszul éreztem magam, mert eszembe se jutott megkérdezni. Elküldtem az anyjába és eljöttem onnan.

2020. júl. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Hát, őőő, izé.

Előzmény:

Szóval az akkori párom (nőből volt) kíváncsi lett volna arra, ahogy két pasi, egymásnak...

Én benne voltam, megfelelő partner esetén. Ő beszervezte egy közös ismerősünket, akiről addig nem is tudtam, hogy meleg. :)

Nos, adott este összejöttünk, ő mint néző leül az ágy szélére, stb (de azért csak meg kellett dugnom, mert rettenetesen felizgult- de ez nem ide tartozik)

Játszunk a sráccal, ő inkább passz, imád szopni, imádja, ha dugják, és elviseli/szereti, ha szopják.

Megtörtént ez az édeshármas.

...

És igen, ott buktam le, hogy a srác feljött hozzánk, míg az ex nem volt otthon.

Épp lovagol rajtam, már majdnem telelököm, mire a Zasszony hirtelen hazaér. Benéz a hálóba, megdöbben, majd egyszercsak megjelenik meztelenül:

-Azért szólhattatok volna, genyók!

ÉS BESZÁLLT.

:D

Szóval ez volt a lebukásom.

2020. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!