Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti már buktatok le szex közben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti már buktatok le szex közben?

Figyelt kérdés
Ha igan akkor hogy történt?
2017. júl. 7. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Lebukni olyan dolgokkal lehet, ami tilos. Tudtommal a szex nincs tiltva.
2017. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Ezzel nem értek egyet:

"Tudtommal a szex nincs tiltva."

Nos, az attól függ kivel csinálod...

Van akivel tilos!!!

2017. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Régen egyszer reggel felkelés után megjött az ihlet és dugtunk egyet az akkori barátnőmmel aztán muter benyitott. Én cikinek éreztem de ő mondta hogy ja, bocsi, nem zavarok. :D De nyilván nem csináltuk tovább. De amúgy a szexben nincs semmi amiért lebukni lehet, max. észreveszik. De az sem gáz, elvégre egy természetes dolog, mindenki más ugyanúgy csinálja.
2017. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Újdonsült ex-barátommal az első találkozás után éjszakai vonattal utaztunk. Mivel a vagonok kabinosak és zárhatók voltak és mivel nem bírtunk magunkkal, bezárkóztunk az egyik kabinba, ahol elkezdtem őt szopni.. Aztán ránk nyitott a kaller (egyedül ő tudta kinyitni az ajtót, mert nála volt egy kilincsszerű nyitó), hogy odaültessen egy csoportnyi embert abba a kabinba (máshol nem volt hely). Bár egy tizedmásodperc alatt felöltöztünk, tuti, hogy vágta, hogy épp akció volt, mert mosolyogva csak annyit mondott, hogy reméli nem zavart meg semmit.. Emlékezetes első alkalom volt. Akkor vércikinek éreztem, de így évekkel később jót röhögünk rajta az exemmel. :D


27f m

2017. júl. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

"De az sem gáz, elvégre egy természetes dolog"


Persze, amíg a társadalom és elfogad, kivéve ha meleg vagy..

Kategóriát elnézted.

2017. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
Mikor spanomeknal buli volt én meg a garázsban dugtam a csajat. És benyitott haver húga. Jó nagy balhe lett a vége
2017. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
utsó: kategória!
2017. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
18 bi passzív. 17 évesen 1 szexisten srác akadt a karmaim közé és ott helyben az épület lépcsőházában akartam hogy magáévá tegyen. (wc be nem mehettünk ketten mert gyanús lett volna). Éppen hogy a srác befejezte bennem a dolgát, pont jött 1 biztonsági őr. Mindkettőnk bokáján ott volt az alsógatya és a ruháink meg szétdobálva úgyhogy elbújni/elfutni se tudtunk. Ráadásul amikor az őr kikísért minket akkor pont szembe jött a barátnőm aki azonnal levágta a szitut mert már korábban is sejtette, csak nem tudta hogy a srácok is érdekelnek.
2017. júl. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!