Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként, ha nem vagy prémium...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként, ha nem vagy prémiumkategóriás pasi, akkor már esélyed sincs normális párt találni?

Figyelt kérdés

22 éves meleg férfi vagyok. Úgy gondolom nem vagyok csúnya, magas vagyok, 190 cm felett. Vékony vagyok, figyelek az öltözködésemre, de nem vagyok lányos, férfiasan nézek ki.

Évek óta ismerkedem, de eddig szinte mindig azt tapasztaltam, hogy a társkeresőkön konkrétan vagy a nagyon csúnya, ápolatlan kinézetű férfiak érdeklődését keltem fel, vagy aki nagyon lányos, öreg, stb.

Volt néhány olyan eset, hogy normális srácokkal is ismerkedtem, 1-2-vel találkozóm is lett, de kivétel nélkül mind kikosaraztak.

Annyira vágynék egy párkapcsolatra, de egyre inkább azt tapasztalom, hogy még szexre is csak a nagyon ronda srácoknak kellek.

Mással is van ez így, vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen, esetleg bányarém?



2023. márc. 15. 21:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
És még nem mernek megnílni sem azért sem regelnek fel sokan
2023. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak online ismerkedsz egyébként?
2023. márc. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt tapasztalom, hogy a melegek többségénél sajnos így van, még akkor is, ha ők maguk messze nem ütik meg az általuk állított mércét.
2023. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

"Én lennék a világ legboldogabb embere, ha ebből ki lehetne nőni, de sajnos ez nem így működik..."


Talán érzik rajtad, hogy nem fogadod el a melegséged és ez taszítja őket. Nem is értem hogyan akarhatsz párt találni, amíg magaddal is vívódsz.

A bajok általában fejben vannak és ott is oldódnak meg.

2023. márc. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Válaszolva a felmerült kérdésekre, normálisan kommunikálok mindenkivel, nem tőmondatokban válaszolok, mint a regisztráltak 90 százaléka. Nem vagyok egy szívtipró alkat, viszont csúnya sem vagyok, az átlagosnál valamivel jobban nézek ki. Nincsenek extra elvárásaim külső adottság terén, csupán annyi, hogy az illető ápolt külsejő legyen, és az arca ne legyen csúnya (sajnálom, ezt másképp tényleg nem tudom megfogalmazni). Tény, hogy nekem nem jönnek be a molettebb alkatú pasik, de szerintem ez nem bűn.

Belső tulajdonságok ternén viszont sokat számít nálam, hogy a másik fél ne legyen lenéző, empatikusan forduljon felém. Szerintem egy párkapcsolat alapja az, hogy kezeljük egyenrangú félként a másikat.

#14 Én már elfogadtam magam, de tény és való, hogy a heteroszexuális embereknek sokkal, de sokkal könnyebb az élete, már csak a pártalálás területén is, vagy az, hogy nem kell a társadalom elítélésével szembesülniük.

2023. márc. 16. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!