Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként, ha nem vagy prémium...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként, ha nem vagy prémiumkategóriás pasi, akkor már esélyed sincs normális párt találni?

Figyelt kérdés

22 éves meleg férfi vagyok. Úgy gondolom nem vagyok csúnya, magas vagyok, 190 cm felett. Vékony vagyok, figyelek az öltözködésemre, de nem vagyok lányos, férfiasan nézek ki.

Évek óta ismerkedem, de eddig szinte mindig azt tapasztaltam, hogy a társkeresőkön konkrétan vagy a nagyon csúnya, ápolatlan kinézetű férfiak érdeklődését keltem fel, vagy aki nagyon lányos, öreg, stb.

Volt néhány olyan eset, hogy normális srácokkal is ismerkedtem, 1-2-vel találkozóm is lett, de kivétel nélkül mind kikosaraztak.

Annyira vágynék egy párkapcsolatra, de egyre inkább azt tapasztalom, hogy még szexre is csak a nagyon ronda srácoknak kellek.

Mással is van ez így, vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen, esetleg bányarém?



2023. márc. 15. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4%
22 évesen még ki fogod nőni a melegséget. Egy jó pszichológus csodákra képes.
2023. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én lennék a világ legboldogabb embere, ha ebből ki lehetne nőni, de sajnos ez nem így működik...
2023. márc. 15. 22:02
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Látatlanban azt mondom, hogy valószínűleg túl magasak az igényeid.
2023. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Ilyenkor agyalok azon hogy az ilyenek mint a 2es, minek járnak ide ha ilyen paraszt beszólásaik vannak😌. Ilyen beszólásokból is ki lehet ám nőni kedves #2-es. A kérdésre pedig, hasonló cipőben járok, és nekem biztos nem túl magasak az igényeim, mégsem jártam sikerrel. 30 alatt eddig 2 sráccal ismerkedtem, egyiknek sem voltam elég jó. Most is a 36 éves szomszédommal kabarok😂 18f
2023. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
#4-es vagyok, annyi javítás hogy 19 vagyok😅
2023. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

"ha nem vagy prémiumkategóriás pasi, akkor már esélyed sincs normális párt találni"


- Igen... Nem csak párt,szexrandit,vagy esetleg már barátot is,beszélgető partnert. Bár nem értem egy barátnak minek "prémium" kategóriásnak lenni de ez is kikötés már sokaknál.

Az igények elvárások az egekben.. Kockás has,izmos bodybuilder test,fullos ruházat,modell alkat,XL-es farok,hibátlan külső. Ezek kellenek a javarészének már,és ezért annak fent évek óta ugyan azok az arcok. Tele kamus hangemberrel, aki tali előtt eltűnik,vagy törli magát beszélgetés közben.


Sok ilyen esetem volt már nekem is, volt hogy konkrétan kikötötte a srác hogy ő csak 16cm felettivel ismerkedik. Pedig a srác rohadtul nem volt top pasi,simán csak átlagos de az egója az egekbe nyúlott. Vagy mert a hajam épp nem volt belőve, és úgy látott az utcán, emiatt is koptattak már.. Elképesztő hibák :D


Pár éve még teljesen más volt az ismerkedés,míg nem jöttek ezek a nyálas beképzelt fiúcskák..

Nem vagy te bányarém, csak a sok srácnak magas az igénye na meg az egója.. De a javarésze az igényekből semmit nem tudna viszonozni..És az sem mindegy merre laksz ugye. Vidéken kevesebb az esély,főleg hogy valakinek már 10km távolság is hatalmas és emiatt offol.


23/F

2023. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 steven95 ***** válasza:
100%

"22 éves"..."Évek óta ismerkedem" Azért ezt még ne dramatizáljuk el szerintem, s reméljük az idő nem csak eltelt hanem érettebbé is tett, ami csak jó dolog.

Sajnos mindig fel kell tenni azt a kérdést, hogy jól csinálom-e ill van-e min javítani? A kérdésedből nem tudjuk hogyan keresel/milyen az emberismereted/jó-e a hozzáállásod/azt mondod amit akarsz is/a párkapcsolatról alkotott képed életképes-e ? stb..

Az kicsit ironikus hogy csak a "csúnya srácok" találnak meg, miközben Te is félsz attól hogy téged is kinézet miatt utasítanak el. Talán kicsit szerényebben. ;)

2023. márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Jani Belucci ***** válasza:
92%

Ha csak 1-2 sráccal találkoztál, akkor itt a probléma. Nem ismersz meg elég embert (nem, a végtelen online üzenetváltás nem ismerkedés). Nagyobb merítésből kell válogass. Ha vidéki vagy, próbáld meg városban, ha városi vagy próbáld meg a fővárosban. Mucsaröcsögén nem fog beállítani hozzád a nagy ő.


A társkeresők világa meg ne hozzon le az életről. Minél jobban nézel ki, annál több nálad rondább fog rád írni. Ez csak egyszerű matek. Találd meg azokat, akikkel kb egy szinten lehettek randiképesség szempontjából, és célzottan azoknak írj. Semmiképp se azt várd, hogy ők írjanak neked.

2023. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Gratula igazán jó a kérdés.Igen vannak akik erre mennek,bár mivel ízlések különbözők,nem tudom kinek ki a premiumkategoria..Meg hát fontos a külső fontos,de,hiába belül sokszor borzalom..A társkeresők pedig..remélem nem lett az etalon.Sok normalis srác nincs fent tuti-már én sem,csak itt kb.Lehet írni és ment a zöld a hozzászólásoknak is:)
2023. márc. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egyszerűbb, úgymond mezei emberek közt több az,aki párkapcsolatot szeretne.Csak nem mernek már felregelni sem,mert olyan elrugaszkodott elvárások,igények vannak,hogy elijeszti őket.

Vagy ha van olyan meleg szemmel ideális kinézetű,annak sokan azért nem mernek írni,mert nem tudják hogy belsőleg milyen és azt hiszik,ő is prémiumkategóriással áll csak szóba.

Találkoztam már prémiumossal is,nagyon nem jött be a modora,nem is lett folytatás.

És találkoztam,ráadásul vakrandin,olyan egyszerű,abszolút hétköznapi emberrel,akivel aztán több éves párkapcsolatom lett.

Mai napig az ilyen egyszerű férfiakat nézem meg.Lehet, ez kissé érthetetlen másoknak,de ez van.

Magamat sem sorolom prémium-kategóriába,mindig tudtam,hol a helyem,mennyit érnek.Ebből -szerencsére - nem is volt sosem gondom.

2023. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!