Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez normális? Csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Csak kihasználhat vagy próbálja megtartani velem a jó viszonyt?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem, randiztam egy sráccal nem régiben, akivel nem lett sajnos kapcsolat, bár én anno elképzeltem, hogy milyen idilli lenne vele. Nagyon kedves, értelmes srác, ugyanakkor sok mindenben más hullámhosszon vagyunk, kapcsolatról is más az elképzelésünk.


Miután közölte, hogy inkább maradjunk csak barátok, nagyon elszomorodtam, de kezdek már túl esni rajta. Napokig én sem kerestem, majd egyik nap küldtem neki valami videot, és utána elkezdtünk megint dumálni. Sok napig tartottam magam, hogy ne írjunk, ha írt, volt hogy egy nappal később írtam vissza, ha viszint én írok ő elég hamar visszaír. Sokan mondják, hogy építsem le, viszint ha leépítem hogy maradhat a barátom?



2023. febr. 21. 09:22
 1/8 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Itt az a kérdés, hogy te tudsz-e barátként tekinteni rá? Ha nem, akkor hanyagold szerintem, mert csak jobban fog fájni neked.
2023. febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az elején nyilván fájt, senkinek nem esik jól, ha azt mondják, hogy ez így kapcsolatként nem tud működni. Friss az élmény, de alapból szerintem menne vele a haveri viszony is. Itt a kérdés csak az, hogy mennyire egyoldalú? Ha én írok neki látom h érdeklődik, persze minden nap más.
2023. febr. 21. 10:03
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha túl agyalom. :D
2023. febr. 21. 10:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátság nem tud kialakulni két nap alatt.Ez amúgy is egy udvarias formula,hogy legyünk barátok.Ha nincs összhang, akkor barátnak sem lesz megfelelő.Egy ex-szel sem lehet,nem is érdemes barátságban maradni,tapasztalat.

Hidd el,hogy nem érdemes sok energiát ebbe fektetni.és igen,túlagyalod, mert sokan úgy vannak vele,hogy forever elsőre.Így nem működik és csak magadat húzod fel.

Ezek a kis kudarcok arra jók, hogy terelnek az igazi felé.Persze ehhez türelem kell,a lángolást nem kell túlzásba vinni.

2023. febr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Barátság nem tud kialakulni két nap alatt.Ez amúgy is egy udvarias formula,hogy legyünk barátok."


Ezzel tisztában vagyok én is, de ha mondjuk kevesebb mint 2 hónapja ismerjük egymást, mennyi időbe telhet míg ebből baráti visziny tud kialakulni? Az is lehet, hogy most nem, de csak hónapokkal, akár évekkel később?

2023. febr. 21. 10:20
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Van ilyen találkozás után hogy az egyik fél azt mondja "legyünk csak barátok"..


Nem tudom,de én ezt annyira szánalmasnak tartom,még ha udvarias lekoptatás is.. Olyan tipikus duma.

Szerintem mindenki tudja hogy ilyen nem létezik,mert az egyik fél úgyis mindig többet érez mint barátság. És ha találkoznak és beszélgetnek sokat akkor ez az érzés csak rosszabb lesz és akár emészted magad rajta sokáig. Valójában többet akarsz,de mégse lehet, mert csak barátok lehettek.


Előbb utóbb ez a baráti kapcsolat is el fog tűnni.

Azért írják hogy építsd le,hogy ne emészd továbbra is magad rajta,próbáld elfelejteni még ha nehéz is. Lehet találsz nála sokkal jobbat,akivel viszont egy hangon vagytok,nem jó dolog egy olyan szekér után futni ami nem vesz fel,és lehet több srácot is így ignorálsz emiatt.

2023. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Azzal egyetértek a fentiekkel, hogy a "maradjunk barátok"-dolog illúzió. Ugyanakkor saját tapasztalatból mondom, hogy egy kellemesen semleges viszony megtartható, ha a másik is partner ebben. Értem ezalatt, hogy nincsenek kínos csöndek, nincsenek kerülgetések, hanem tudomásul veszem, hogy ő jobbra ment, én balra, de ettől még nem rossz ember sem a másik, sem én, és lehet felnőtt módjára is kezelni a helyzetet. 1 kivétellel minden volt barátommal kifejezetten jó hangulatban tudunk beszélgetni, ha összefutunk. Az az 1 kivétel... Hát azt meg elszúrtuk alaposan mindketten, hangsúlyosan beleértve magamat is.
2023. febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7) Én is egy ilyen szituról beszélek, ahol nem történt semmi konfrontáció, hanem a feleknek a kapcsolattal kapcs mások voltak az igényei, amik nyilván csak sok találkozó és beszélgetés után váltak nyilvánvalóvá.


Lehet az lett volna a rosszabb, ha tovább folytatjuk az ismerkedést, mert akkor kiderülhettek volna kellemetlen részletek is a másik félről. Ilyen nem volt szerencsére.

2023. febr. 21. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!