Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként mindannyian keresztü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként mindannyian keresztül megyünk ezeken az akadályokon?

Figyelt kérdés

Későn érő vagyok (29) mind az önelfogadás mind szexualitás terén. Egy éve próbálkozom fiúkkal, és volt már 30+ kalandom (ebbe olyanokat is beleértek, ahol csak smároltunk).


Két komolyabbnak tűnő randi volt, de sajnos egyik sem úgy alakult végül. Pedig vágynék egy társra magam mellé.


Voltak csalódások, szomorú helyzetek, olyan helyzetek ahol értetlenül álltam, mert az illető ghostingolt, voltak csodás pillanatok is persze. Volt hogy hetente 3x mentem melegbárba,és 3 különböző emberrel kavaratam össze. Volt, hogy nagyon nyomultam valakire, volt hogy rám nyomultak emberek. Voltak kedves és kifejezetten szemét emberek.


Ugyanakkor még is úgy gondolom, hogy ez az élet része. És hogy aki rögtön kapcsolatba kerül, nem megy keresztül ezeken a nehézségeken, igazából nem is tudja milyen nehéz nekünk melegeknek.


Ja és akkor a coming outról nem is beszéltem...



2023. febr. 26. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem igen,bár ezt csak valószínűsíteni lehet.az biztos hogy mi akik komolyabb kapcsolatra vágyunk,hatványozottan ki vagyunk téve ezeknek a dolgoknak.az hogy későn érő típus valaki az szerintem egyáltalán nem negatív dolog.
2023. febr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Igen, mindenki keresztülmegy rajta, és gondold el, hogy ha valaki fiatalon kerül ebbe bele (már úgy értem 20 vagy 18 alatt), azok milyen mértékű érdeklődésnek, és torz embernek vannak kitéve.


Azért a 30 plusz embert én sokallom egy év alatt. Ha hasonlóan folytatod, az kiégéshez vezet.

2023. febr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tudom sajnos. Most vagyok túl egy "szakításon" egy két hónapos randizás után. Tinderen találkoztam utána egy sráccal, de igazából csak rosszabbul érzem magam ezek után. Mert csak egy estés kaland volt. Érzem, hogy ebben egy partner segíthetne, mert a vágyam megvan, de nem jó, hogy sok ismeretlennel élem ki magam.


Abszolút jogos a felvetésed. Néha mégsem tudok ellenállni. :(

2023. febr. 26. 12:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.próbálj meg egy picit lassítani.ha egy ideig egyedűl vagy,sokmindent megtudhatsz magadról és bizonyos dolgok letisztulnak.nem azt mondom hogy ne barátkozz sőt....barátkozz ,beszélgess pasikkal,de ne kapcsolati szándékkal.
2023. febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

"Most vagyok túl egy "szakításon" egy két hónapos randizás után."


Két hónapnyi randizgatás után még idézőjelesen is túlzás szakításnak nevezni. Próbálj meg ne kötődni olyan gyorsan senkihez sem, bármennyire szimpatikus.

2023. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lazy Lover ***** válasza:
86%
Heteroként is ilyen a pár keresés ne add fel sikerülni fog
2023. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Gyógyuljatok meg mind.
2023. febr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

#7

Nem akarunk, imádunk "betegnek" lenni.

2023. febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
#7 inkább neked kéne meggyógyulnod
2023. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Próbálj meg ne kötődni olyan gyorsan senkihez sem, bármennyire szimpatikus."


Szerintem nem ilyen egyszerű ez.Embere és szituációja válogatja. Igazából ha megvan a közös szimpátia, néhány randi alatt is simán tud az ember kötődni. Csodákra sem kell számítani. Ha valaki a sokadik randinál sem kötődik, ott nem lesz kapcsolat.

2023. febr. 26. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!