Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félénk fiúknak is lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk fiúknak is lehet mocskos fantáziájuk? Vagy az ilyesmivel megáldott fiúk/férfiak mindannyian bátrak, kezdeményezők?

Figyelt kérdés
2021. jan. 12. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokat dumálok egy csajjal és neki elég meredek dolgokat szoktam mesélni pedig alapból nehezen megy a megnyílás vagy a vágyaim felvállalása.


Szóval simán lehet nekik is mocskos a fantáziájuk, maximum nehezebben adják ezt elő, ezért kell melléjük egy olyan partner aki nyitott és nem kezdi el ekézni őket a vágyaik miatt.

2021. jan. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Hajaj, de mennyire :D
2021. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Általában betegebb a fantáziájuk, mint a magabiztos alfahímeknek, csak ők sokszor semmilyen csajhoz nem jutnak.
2021. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értem. Erre nem is gondoltam. Lehet, hogy pont azért is olyan beteg a fantáziájuk, mert nem jutnak nőhöz.

Hacsak egy bevállalós lány nem közeledik feléjük.

2021. jan. 12. 18:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én visszahúzdó voltam mindig is, de elképzelni nem tudnák, milyen fantáziáim vannak. csak a párjaim tudták.
2021. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ossz már meg velünk csak egyet! :) Légyszi!
2021. jan. 12. 18:59
 7/9 anonim ***** válasza:

A leghalkabb embernek van a leghangosabb gondolata.

Válaszolva a kérdésedre,igen,lehet.

2021. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Általában én egy kevésbé domináns nővel szemben vagyok ilyen, azaz aki nem velem egy súlycsoportban van.
2021. jan. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mocskos a fantáziám, de úgy érzem ha olyan rámenős lennék, és perverz mint amilyen szeretnék lenni, akkor csak nevetnének rajtam. Mert mindenki csak a külsőmet látja és az azt mutatja, hogy egy botokkal járó mozgássérült ember vagyok.

Ebben a ebben a helyzetben pedig azt hiszem elég hülyén nézne ki ha rámenősen viselkednék. Bárcsak lehetnék olyan perverz rámenős alak.

De nem tehetem…

2021. febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!