Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem hajlandóak sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hajlandóak sokan elhinni, hogy egy ember gyógyszer szedése mellett ha akarna se tudna megfertőzni másokat hivvel?

Figyelt kérdés
Nyilván olyan gyógyszerről beszélünk ami a hiv-számot hatásosan 0-ra csökkenti, nem egyéb gyógyszerekről.

2023. febr. 22. 14:59
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Ej, de nagy lett az arcod... csak éppen amiket felhozol "érvnek", azok nem érvek, és komoly tévedésekben élsz.
2023. febr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
11%
Nem elég, hogy AIDS-es, még beképzelt bunkó is.
2023. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Baromi egyszerű a válasz. Tudatlanság, és a bizalom hiánya.
2023. febr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te feltettél egy kérdést, az emberek válaszolnak, elmondják a véleményüket, te meg próbálod másra erőltetni a saját véleményedet. Ha nem vagy hajlandó elfogadni, hogy másnak nem feltétlen egyezik a véleménye a tiéddel, akkor fölösleges volt feltenned a kérdést.


Mellesleg egyet tudok érteni az előttem válaszolókkal abból a szempontból, hogy ha tudom valakiről, hogy HIV-es, örülök, hogy szedi a gyógyszert, de ettől függetlenül ugyan olyan fontosnak tartom az elővigyázatosságot és a védekezést. És ezért nem lehet mást hibáztatni.


Szerintem az, hogy HIV-es lettél, neked adna legtöbb okot arra, hogy ezentúl használj gumit. Nem éppen stresszmentes szembesülni a HIV-vel senkinek sem.


18f

2023. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, most képzeld el:

összejössz valakivel, együtt vagytok.

Mivel nem védekeztek, valami szerencsétlen véletlen során elkapja tőled.

Erre megvan az esély!


Ezek után hogyan nézel a szemébe?

2023. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
100%

A legnagyobb hiba ott van hogy az emberek nagyon keveset tudnak a HIV - ről, mivel Magyarországon viszonylag kevés a fertőzött. De aki megfertőződött és vállalhatná nyilvánosan mindenki előtt én azt hiszem hogy a megfertőzöttek ezerszer könnyebben vészelnék át a betegséget. De sajnos ez az esetek többségében nem megoldható.

De az is elképzelhető hogy hamarosan lesz egy oltás ami el is tünteti a vírust (állítólag most nagyon biztató hírek vannak a tesztelessel).

2023. febr. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Baromi egyszerű a válasz. Vagy így van, vagy nincs így. Minek kockáztatni?
2023. jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
6%
Nézd, az én szememben aki HIV+, az egy promiszkuit rıbanc, aki nem véletlen kapta el (nem érdekel, hogy kiszakadt a gumi, vagy egyéb körülmény) azzal eleve nem szexelek semmi esetre sem, még gumival sem, még ha állítása szerint prepet is szed. Eleve nem is értem miért nem lehet gumit húzni, meg eleve minek kell ismeretlenekkel gumi nélkül összevissza kefėlni.
2023. júl. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
#2 nem így van. olyan szinten tudják kezelni, hogy nem fertőz. amúgy sokkal hamarabb elkapod olyantól, aki nem is tudja hogy fertőzött. másrészről még tőle sem biztos.
2023. júl. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező #15 vagyok: Mivel támasztom alá? A biológia tudományával. Az alátámasztja.

Az már más kérdés, hogy van gyógyszer ami több hetes, vagy hónapos kúra után a vírusszámot nullára tudja vinni. HIV esetén nem tudom van e ilyen, de más vírusokra már létezik. Ha ilyan módon orvosilag bizonyítottan nullázza a vírusszámot akkor értelemszerűen már nem fog fertőzni. De ez megint egy más kérdés. Amíg a vírus jelen van, a fertőzés esélye is ott van.

2023. júl. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!