Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy fiatalabb korosztályú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatalabb korosztályú srácnak mi lehet vonzó egy nála idősebb srácban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem vagyunk egyformák meg kinek milyen ízlése van stb az oké. Én mindjárt 30 éves leszek de azt tapasztalom, hogy egyre több 18-23 éves srác ír rám, kezdik nyomni a gombot. Az én korosztályom vagy foglalt, vagy párja mellé keres extrákat, vagy csak extrákat keres és hallani se akar párkapcsolatról. Én passzív srácként nem szoktam nálam fiatalabbaknak írni (még a végén le pedóznak) de kicsit meg lep a dolog amikor ők kezdeményeznek, kicsit bizalmatlan vagyok, hogy egy fiatal aktív egy nála idősebb passzívat akar. Nem tudom ez mennyire gyakori vagy kinek milyen tapasztalata, gondolata van a témával kapcsolatban.

2023. febr. 17. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal passzívak is írnak idősebb (én is 30) aktívakra. Nem kell okokat keresni. Élvezni kell. Esetleg tanítani ha úgy látod vevő rá és tudsz mit tanítani. Én így gondolom. Örülj hogy még keresnek. 40 felett nem fognak szerintem. Előre félek én is :D
2023. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha nem lenne egyértelmű aktív vagyok :D
2023. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én biszex vagyok, 22 éves, aktív, és a 30 közeli pasik jönnek be. :D

Az ok nagyon egyszerű: az érettebb, férfiasabb pasikra bukom. Alapból inkább a komoly kapcsolatot preferálom és ezt egy nálam idősebb férfival jobban el tudom képzelni.

2023. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

A férfias kinézet lehet az oka, nálam legalábbis így van. Én a saját korosztályomban nem találok olyat, akivel egyáltalán egy alkalmit eltudnék képzelni, csak 30 felettit.


22F

2023. febr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

21 vagyok és a jó 40s pasik jönnek be!

Férfiasak,érettek,igazi pasik és tudják mit akarnak ,na és azt is tudják,hogy én mit szeretnék!

2023. febr. 18. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%

Érett pasi vagyok és a 30-35 alattiakkal nem tudnám elképzelni.

Nagyon gyerekesek még,minden tekintetben.

2023. febr. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Nem mondanám hogy kifejezetten az idősebb pasik jönnek be, de 35-40 éves kor körül már tényleg érett férfiról beszélhetünk. Addigra már általában az átlagos pasik, akik nem tesznek magukért eléggé leszakadnak. Viszont akik igényesek, sportolnak, nem hanyagolják el magukat, azok erre a korra érik el szerintem a legvonzóbb, legmaszkulinabb fizikumukat és megjelenésüket. Én legalábbis úgy érzem azért tolódott el a preferenciám a nálam 10 évvel idősebb pasik felé, mert a korosztályomban még kevesebb férfias férfi van. Bár most hogy egy idősebb pasival ismerkedek komoly szándékkal, most jöttem rá hogy vannak egyéb előnyök is. Például hogy tapasztaltak, tudják mit szeretnének és hogy hol a helyük a világban.
2023. febr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem, egy középkorú meleg ismerősőm fiatal, 18-25 körüli fiúcskákat tanít szopni, meg mélytorkozni.
2023. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
40 felett nem nagyon keresnek a 20 év körüli aktív srácok. Pedig nem lenne ellenemre 🙃😊
2023. febr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!