Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elveszitettem a szuzessegem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszitettem a szuzessegem es azota elegge faj a fenekem nem verzik meg semmi de faj egy normal nagysagu penisz volt bennem (17cm) mikorra mulik el ? masodjara is igy fog fajni? sex elott tagitottam magam de azert megse olyan mint egy elo fasz

Figyelt kérdés

2023. febr. 7. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Te most komolyan lemérted, hogy 17 cm?🤣🤣🤦🏻‍♀️
2023. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
rutul megbaszott, felsertette a hamszoveteket az anuszod korul ezert faj, nem azert mert most turkaltak a popsidban eloszor, jellemzoen holnapra mar jobban leszel. Masodjara is ugyanigy fog fajni, ha ugyanannyi felkeszules koveti a behatolast, mint eloszor.
2023. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal több síkosítót használjatok.
2023. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sandrisbp ***** válasza:
100%

Néhány jó tanács legközelebbre:

1. Használjatok sok vizes alapú sikosítót.

2. Dugás előtt a partnered izgassa az ánuszodat nyelvvel - ettől jó eséllyel ellazulsz és kitágulsz.

3. Utána egy darabig egy, majd két ujjal izgassa a popsidat belül...

4. és ha már ez nem fáj, akkor tegye csak be a farkát....

FOKOZATOSSÁG!

Egyébként nem tudom, te hogy vagy vele, de nekem csak akkor nem fájt az anál, ha tényleg fülig szerelmes voltam a másikba. Ami elég ritkán fordult elő.... de azzal a két sráccal tényleg jó volt.

2023. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Megvolt a kellő előjáték?

Kinyalt rendesen

Kitágította behatolás előtt a lyukad

Síkosító volt bőven?

Ha mindezek megvoltak és így érzed , kisebb bikát keress.

Elsőre rögtön megbaszott, vagy szeretkezés volt?

Nem mindegy.

A méret meg átlag feletti.

A többség passzívnak ez Álandór nagy farok lenne, nem mindenki bírja.

Persze tudom itt a gyakorin mindenkinek minimum ekkora van és hárommal is elbánik egyszerre, de életben nem így működik.

2023. febr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy rossz partnered volt. Szívesen lennék a következő. Hátha más élményt adna. Amúgy amiket írtak mind hasznos. Remélem élvezetes lesz a következő.
2023. febr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!