Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 14 évesen elveszitettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen elveszitettem a szuzessegem ri’’nc vagyok?

Figyelt kérdés
Gyakran megkapom, hogy koran veszitettem el, jo nagy ri”nc vagyok… nem ertem az osszefuggest komolyan.. jelenleg 19 vagyok
2022. jan. 4. 14:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Hülyeség! Nem korfüggő!
2022. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Ha pénzért akkor igen.Ha ingyen csináltad akkor meg húlye.
2022. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Bocs, de mi köze bárkinek is ahhoz hogy mikor dugtál legelőször??? Aki ler.bancoz azzal ne akarj dugni ennyike, mindenki másnak meg nyalsgem ha a nyelvét köszörüli rajtad.
2022. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem szabad bántani ezért a kérdezőt. Megesett, elmúlt, nem erény az igaz de már rég volt és ha nem ismerik a körülményeket mások, akkor ne mondjanak ítéletet... Lehet nem is tehet valaki róla, ha belecsalták.
2022. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
Csináld azt mint a többi nő. Ha valaki megkérdezi mondd hogy 18 évesen történt. A partnerek számát is nyugodtan csökkensd le negyed részre.
2022. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Senkinek semmi koze hozza, szoval ne torodj veluk. En is koran vesztettem el, nem erzem magam sem kevesebbnek sem tobbnek miatta.
2022. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%
Jó nagy rib$#nc vagy. :')
2022. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%

Ha több hónap kapcsolat után akkor nem.

Ha a discoban leitatott a srác és megvoltál neki akkor igen.

2022. jan. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond ezzel. Ha neked rendben van, más véleménye nem számít. Főleg nem a sok idióta prűd, de inkább irigy pasival, akik ilyenkor beszólnak. Ne foglalkozz senkivel, csak magadnak tartozol elszámolással.
2022. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha komoly kapcsolatban történt, akkor miért lennél rib_nc. Bar én 14 évesen még egyáltalán nem lettem volna kész szexelni, vártam is 17 éves koromig, de nem vagyunk egyformák.
2022. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!