Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 14 évesen elveszitettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen elveszitettem a szuzessegem ri’’nc vagyok?

Figyelt kérdés
Gyakran megkapom, hogy koran veszitettem el, jo nagy ri”nc vagyok… nem ertem az osszefuggest komolyan.. jelenleg 19 vagyok
2022. jan. 4. 14:28
1 2
 11/17 zol56 ***** válasza:
83%
Bár elég fiatal voltál, de ebben a korban is lehet normális a szex. Persze partner és alkalomfüggő, úgyhogy sokmindentől függ. Pusztán a 14 évedtől egyáltalan nem leszel r@banc.
2022. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
37%
Ez mondjuk attól is függ, hogy azóta is azzal a fiúval vagy együtt, vagy azóta minden hónapban új fiúd volt.
2022. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

Ha pénzért/kajáért/kóláért/ékszerért/lakásért/kocsiért csináltad, akkor igen.

Ha nem, akkor csak felelőtlen.

2022. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a 15. születésnapom után 2 hónappal vesztettem el. Szóval majdnem olyan fiatal voltam, mint te. Ha szeretted azt, akivel megtörtént, akkor teljesen rendben van. Visszagondolva igen, kicsit korai volt, de nem bánom. Meg aztán amúgy is mit kellett volna tenni, ha akkor ismertem meg a barátom?:D várjunk 2 évet vagy mi? Nem reális. Akkor jó ötletnek tartottam, az a lényeg. Nem is bántam meg, több mint 3 évig voltunk együtt.

Nem az számít mások mit gondolnak, amúgy közük sincs hozzá. Az a lényeg benned van-e ezzel kapcsolatban negatív érzés vagy sem. De ha még lenne is, akkor is felesleges ezzel foglalkozni, mert rég volt, változtatni úgysem lehet rajta, na meg lehet simán hogy teljesen más vagy most, mint akkor. Szóval semmi jelentősége az egésznek igazából.

N

2022. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
20%
Imádnék egy ilyen kis Fiatal "Rbancot" találni magamnak 😍😜
2022. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
56%
Akkor lennél ribi, ha pénzért, ajándékokért szexelnél. Te csak egy koraérett csaj vagy. Semmi baj nincs ezzel.
2022. jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen vesztettem el. Egyikünk sem ribi. Az ember 12-13 évesen már ivarérett. Nem ok nélkül. A természet jobban ért hozzá, mint a sok prűd és / vagy valláskárosult 3,14cha. Nem is olyan rég a 15 éves lányok már házasodtak.
2022. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!