Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácként szeretném eladni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácként szeretném eladni a lábképeim, lenne rá valahol kereslet?

Figyelt kérdés
De akár a zoknim vagy a boxeralsóm, szoktam járni edzeni és focizni is. Mindenképp arc nélkül lenne, nem szeretném hogy bárki felismerjen. Ha így nem működik akkor nem, ez van, akkor így jártam.

2023. jan. 28. 17:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Hát én boxeralsót, vagy esetleg spermát szívesen vennék tőled :D
2023. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Arc nélkül max akkor megy ha legalább arc nélkül minden más látható és igazolhatóan te vagy. De nem akkora piac ez mint gondolod szóval ebből nem lesz nagy pénzed. Sőt. Az se biztos hogy lesz. ARc nélkül főleg... Arccal megteszik ezt prostik meg sok más is. Miért venne valaki arc nélkülitől?
2023. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
csinálj OF-et vannak ismerőseim, akik csak lábfétisben utaznak.
2023. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#2 nem probléma, ez hülye példa de ha mondjuk heti 40 óra helyett már csak 20-at kellene a munkában lerobotolni, nekem már akkor is jó. Amúgy pl leírhatom a képemre az illető nevét kézzel egy papírdarabra, így az biztos hogy én vagyok.
2023. jan. 28. 18:09
 5/18 A kérdező kommentje:
#1 írj ha komolyan gondolod és megbeszéljük
2023. jan. 28. 18:31
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Google > foot


Ingyen lábképek tömegei… de próba szerencse, hátha vannak gyökerek akik elhiszik hogy a saját lábadról készült képért fizettek…

2023. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Bizonyítani bármit lehet, többi melléduma. Amúgy meg ez sokkal személyesebb hogy egy ember kérésre kap valami olyat a másiktól, amit szeretne.
2023. jan. 28. 19:19
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne… látom nincs is itt kérdés. Csak akkor mi van itt… annak álcázott hirdetés?:)


A lényeg, hogy aki ilyen kamu szolgáltatásért fizet, az megérdemli a sorsát.

2023. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kérdés volt amíg nem tudtam érdekel valakit, és az volt a kérdés hogy hol, erre valójában egyetlen választ kaptam. Már többen írtak de nem ez a felület való erre. Egyébként ki tudja te mire költesz ami más szerint hülyeség, én senkit nem ítélek el azért ha akármire költ amire akar, és közben nem viszi csődbe magát.
2023. jan. 28. 19:42
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó bolt. Farok képet sem vesznek...
2023. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!