Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Erőszaknak minősül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőszaknak minősül?

Figyelt kérdés

Egy szexhaver akivel időnként szoktam dugni feldobta ,hogy mit szólnék ha egy haverja társulna aki szintén aktív!

Nagyon jó a pasi így rábólintottam egy feltétellel,hogy dugni csak gumival!

Utólag kiderült,hogy a gumi gyorsan lemerült!


2022. dec. 24. 05:40
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Igen belementem és nem érezném magam ennyire megalázottnak,ha nem vernek át,és tartják magukat a megbeszéltekhez!
2022. dec. 25. 20:18
 22/26 anonim ***** válasza:
81%
Tanulópénz, legközelebb kétszer átgondolod ezeket.
2022. dec. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
93%

Emberek, még mindig a büntető törvénykönyv egyik tétele a szexuális erőszak, aminek esete valósul meg, ha valaki szex közben a másik tudta nélkül lehuzza a gumit. Ha kirabolnak valakit akkor is az áldozatnak mondod, hogy minek ment el otthonról?


Fejezzük már be ezt az áldozathibaztatast, rohadt mérgező az egész társadalomra nézve. A csaladtagjaiddal is megtortenhet, ami mással megtortenik legalább ebbe gondolj bele.

2022. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
43%
Ő baja.
2022. dec. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm 23-as
2022. dec. 27. 00:57
 26/26 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális...


Gumiban terveztél dugni? Igen.

Megváltozott a terv? Igen.

Akaratos ellenére? Igen.


Erőszak történt, nem kell hogy fájjon.


Sőt, nekem már a kétes hozzájárulás is az, amikor valaki azért megy bele valamibe, mert azt reméli, hamarabb szabadul...

jún. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!