Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Erőszaknak minősül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőszaknak minősül?

Figyelt kérdés

Egy szexhaver akivel időnként szoktam dugni feldobta ,hogy mit szólnék ha egy haverja társulna aki szintén aktív!

Nagyon jó a pasi így rábólintottam egy feltétellel,hogy dugni csak gumival!

Utólag kiderült,hogy a gumi gyorsan lemerült!


2022. dec. 24. 05:40
1 2 3
 11/26 Béla211 ***** válasza:
100%

Ez nagyon gáz.Amúgy érdekes az aktívak nem félnek a nemibetegségektől azt hiszik hogy ők nem kaphatják el vagy mi? Mért amúgy, ha erőszaknak számít akkor feljentenéd őket?

Amúgy én megvárnám az egy hónapot és menék std szűrésre.

2022. dec. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Béla211 ***** válasza:
84%
De amúgy ezt nagyon nehéz lenne bizonyítani. Amikor konkrétan nemierőszaktörténik azt is nehéz bizonyítani főleg, ha már eltelt valamenyi idő. És begyógyultak a sérülések.
2022. dec. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát jogilag vagy amúgy? Hány évesek vagytok amúgy?
2022. dec. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem annak örülj, hogy nem igazi erőszak. Én egyszer egy házibuliban lettem megerőszakolva. Az tényleg rossz. Mikor nem akarod, nem kívánod a másikat és le vagy fogva és fáj és ő csak dug és te sírsz de a borzalom még mindig tart és mikor azt hiszed vége sincs vége, mert jön egy haverja. Na ehhez mérve ez semmi. Amúgy szerintem annak minősül.
2022. dec. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennek a kommemtnek aztán nagyon sok értelme volt, hogy bár erőszak, de érezd jól magad, mert nekem rosszabb.
2022. dec. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
49%
15-ös szerintem ha majd a helyébe leszel akkor meglátjuk hogyan fogsz te kommentelni. Szerintem amúgy ha valaki annyi ésszel van megáldva, hogy nem figyel utána ne panaszkodjon itt. Ha megbízott a másikban és átverte az pont úgy az ő hibája is. Nem vette észre? Hát akkor nem volt olyan fontos. Ha fontos figyelek. Ha nem fontos akkor nem figyelek. De ez magánvélemény. Ettől még jogilag lehet, hogy erőszak de azért a kérdező és a szereplők kora engem is érdekelne.
2022. dec. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
86%

Ismerek olyan srácot,mint a 14-es, aki így járt.

Érdekes módon azóta is élvezi az erőszakot,közben panaszkodik.De újra és újra belemegy.

Furcsa a világ:(

2022. dec. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
81%
Hogy nem vetted észre, hogy nem volt rajta gumi?
2022. dec. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
79%
Illetve az is téged minősít, hogy a szexhaverod ilyen srácot visz…
2022. dec. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Belementél hogy szét legyél b.szva. Vállald a következményeket.
2022. dec. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!