Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Romániai magyar meleg srácok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romániai magyar meleg srácok ti magyarokkal ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Mármint Magyaroszágon élőkkel?
2022. dec. 5. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Jobb inkább kerülni őket. A románokat. Tapasztalatom van velük és nagyon negatív...
2022. dec. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

#1

Kérdés, neked mi teszi magyarrá, románná, stb az embert? Az, hogy hol él? Az, hogy milyen állampolgár? Netán a születési országa?

Nem mellesleg, ha csak nem vagy szűk látókörü, akkor nem veszel mindenkit egy kalap alá. Igen, vannak szar romániai magyarok és románok is. De ez nem jelenti azt, hogy mindenki az lenne.

Legutóbb nekem is volt egy rossz tapasztalatom egy pesti férfival. Azt leszámítva, hogy cringeltem az üzenetein (miután nem akarta megérteni sehogy sem azt, hogy nem érdekel és elkezdett személyeskedni) nem vontam le azt a következtetést, hogy az összes pesti meleg korlátolt lenne.



Kedves kérdező,

Őszintén szólva nem tudom, hogy nekem egy távkapcsolat mennyire felelne meg. Mármint olyan szempontból, hogy részemről szerintem kezelhető lenne viszonylag jól, de ugye utazgatni már kevésbé lenne lehetőségem.

Persze ha a jövőre gondolok, sokkal ideálisabbnak tűnik, hogy egy magyar párom legyen, mert jobban ki tudnám fejezni és megértetni magam - bár ez valószínűleg a román nyeltudásom fejlődésével is egy idő után menne. Azonban a jelenlegi politikai és gazdasági helyzetben, nem gondolom, hogy megérné nekem kiköltözni Magyarországra.

Jelenleg inkább Temesváron gondolkodom, hogy majd pár év múlva felköltöznék, vagy elmenni egy északi országba :)

2022. dec. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

#1 Gondoltam hogy jön a kötekedés olyantól aki Magyarként nem találkozott "Románnal", de túlliberális módon már jön a vádaskodás hogy általánosítok.


Mi a baj velük?

Utálják a magyarokat,sőt a srác maga mondta el. De akkor miért is tanulnak kishazánkban ha ennyire szar Magyarok vagyunk?

Nem egy Román iskolatársam volt már. Utálták és provokálták a magyarokat holott ők is azok voltak. Sőt a szomszédom is az volt. Rengeteg magyar gondolkodik hasonlóan és nem ok nélkül.


A politikai részébe nem menjünk bele,a lényeg hogy nem szarunk oda ahonnan eszünk...

2022. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy meg igen szar Magyarországon a helyzet jól látod,ennek ellenére mégis kaptatok egy kórházat Viktorunktól Csíkszeredán. A mi egészségügyünk és oktatásunk persze romokba. Ott kell szavazni ahol fizeted az adódat,és nem nálunk a lepukkant. Szar Magyaroknál
2022. dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Mindíg gyűlöltem a rasszistákat

Volt szerencsém román magyar cigányhoz egyből nem tanultam.

Kerüld messzire el őket más kultúra, más értékek.

2022. dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

4: Ezeknek a homiknak mondhatod...

Ők akkor is a román faxt fogják szopni,ha már összedől az egész ország. Más nem is érdekli őket csak az..

2022. dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem hiszem el, hogy a magyarországi melegek nem tudják, hogy mit jelent külhoni magyarnak lenni! Aki magyar, az nem román, szlovák, ukrán stb. esetleg román, szlovák, ukrán,stb állampolgár, ami nem ugyanaz! Tudom, a nyugati hatás miatt a nemzetiséget sokan az állampolgársághoz kötik, helytelenül! Jó lenne, kedves ilyen melegek és nem melegek, ezt megérteni!
2022. dec. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem a lakhelytől függ!
2022. dec. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

7-es vagyok!

Habár a többség elfogadja kommentemet, de megkérdezem a többit:


Mivel nem értetek egyet, kedves lepontozók?

2022. dec. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%
7: Igen, aki ezt nem érti, nem normális.
2022. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!