Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarokkal akarják megfizet...

A magyarokkal akarják megfizettetni a háború árát?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 10. 14:13
1 2
 1/12 meszike91 ***** válasza:
49%

Nem, de pl a rezsicsökkentés kamu. Mi is drágán vesszük a gázt, csak az adófizetők pénzéből kapják olcsón sokan.


Én fával fűtök és mégis nekem kell fizetni a gázzal fűtők számláját, hogy nekik csökkentve legyen. Szemétség ez!

2022. ápr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

ma 14:15

Az oktatás is kamu, én nem járok semmilyen suliba, nincs gyerekem így ő se járhat és mégis fizetik az én adómból is az oktatást.

Az egészségügy is kamu, 20 éve nem látott orvos mégis nekem is kell fizetni a hozzájárulást.


Ne legyél már ilyen okos, az állam szerepe az erőforrások visszaosztása, aztán az olcsó gáz/víz/áram az lényegében véve egy alapjövedelem amivel azt érik el, hogy nem megy el a fizetésed harmada a rezsire csak az ötöde és így többet fogyaszthatsz másból, ami azért jó mert jobb lesz neked is az életszínvonalad meg annak is jó aki azt a szart állítja elő amit a rezsin megspórolt pénzedből te meg tudsz venni.

2022. ápr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Már most fizeted az elszabadult árak miatt és ebből azért lesz aki elég jól fog járni. (nem kisemberekre gondolok)

Nyilván ez lehetne még sokkal rosszabb is ha mondjuk kőolajat, földgázt mi is alternatív forrásokból szereznénk be de reméljük hogy oda nem jutunk el, mert az komoly életszínvonalbeli visszaesést fog okozni.

2022. ápr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Ugyan kik? Csak megemlítem, a magyaroknak jelenleg óriási adósságuk van, pénzük nincs. Még egy tankot se tudnának venni, nemhogy egy komplett háborút.

Viszont ezen felül még további abszurd mesék is vannak. Például, hogy az igazi rezsicsökkentés, ha kétszeresre emelik a tarifát. Azt is csak jelzem, ez már régóta valóság, csak pont úgy nem veszed észre, mint a bűvésztrükköt.

A magyar energiatermelés a béka feneke alatt. Vesszük az energiát. Világpiaci áron. Neked odaadják a feléért és ezt rezsicsökkentésnek hívják. Viszont az állam nem termel pénzt, azt te adod neki, például több adót fizetsz, nem kapsz szolgáltatást, mi járna, mehetsz több tízezerért fogat húzni, mert a fogorvos vagy elment maszkba vagy külföldre, szimplán meghalsz, de nem végelgyengülésben, hanem azért, mert mire a műtőbe kerülsz, háromszor is elvisz a kór. A többit nem sorolom.

Szóval a legtökéletesebb békében is többszörösét fizeted annak, mint amit hiszel.

2022. ápr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

ma 14:15

Nálunk távfűtés van és mégis nekem kell fizetnem a plusz egészségügyi kiadásokat amiket a rossz levegőminőség okoz ami azért van, mert pl. te is fával fűtesz. Szemétség ez!

2022. ápr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, persze, tök logikusan azokkal fogják megfizettetni, akiknek bőven futja rá, pl. a 10 éve dübörgő előre megyünk magyarokkal!!!

Szemétség!!!

2022. ápr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Megerdemli az ország remélem 22/23 az egyik leghidegebb téli lesz!
2022. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 meszike91 ***** válasza:
100%

"Ne legyél már ilyen okos, az állam szerepe az erőforrások visszaosztása,"


Hát jól visszaosztják baszki. Pont a szegényebb réteg fizeti a gazdagabbak fűtését. Jellemzően a szegényebbek fűtenek fával, pl falun.

2022. ápr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a Vezírünk hogiyan lép?
2022. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem csak a magyarokkal. Az USA európával fizetteti meg a háború árát. Ezzel próbálja megmenteni a hanyatló amerikai gazdaságot.

Kampányol a gáz és olaj embargo mellett de szemrebbenés nélkül vesz uránt az amerikai atomerőművekbe, mert ha máshonnan kellene beszerezni akkor 20 százalékos villamos áram árnövekedés lenne az USA-ban. Ebbe Joe bácsi belebukna.

Jó lenne ha az oroszok nem adnának el több uránt, nikkelt, palládiumot az amcsiknak.

2022. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!