Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ukrán menekültek hamarosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ukrán menekültek hamarosan elkezdenek biológia értelemben keveredni a magyarokkal. Ez jó?

Figyelt kérdés

2022. júl. 22. 22:09
A kérdező szavazást indított:
Rossz
Semleges
25 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%

[link]


Kezdhetem vele????

2022. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Influenza szezon júliusban? Vagy milyen cseppfertőzésre gondolsz? :))
2022. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

Már amúgy is egy az egyben szlávok vagyunk genetikailag, szóval nem oszt, nem szoroz az ukrán vér.

Ha Szomáliából jönnének a menekültek, akkor még valamennyire megérteném a náculást, de így...?

2022. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%

Szegény ukrán férfiak védik a hazájukat, a nőik meg szexelnek külföldön!

Durvábban is fogalmazhattam volna, de ez a téma inkább szomorú ha emberileg nézzük!

Ezt úgy írtam, hogy nálunk tényleg kikapcsolnak néha az ukránok hétvégén! Ami érthető is!

2022. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Az ottmaradt nőket és gyerekeket halomra erőszakolják az oroszok (ami a férfiakkal nem történik meg)

a kivándorló nőket és gyerekeket pedig szinte azonnal megtalálják a stricik, vagy pedig a kangörcsösök, akik úgy akarnak szexhez jutni, hogy ezeket a kiszolgáltatott helyzetű nőket veszik célba (szintén nem kell ilyenek miatt aggódnia a férfiaknak)


Akkor is keselyűk módjára támadják őket a férfiak, ha maradnak, és akkor is, ha elmennek, empátiát pedig csak a férfiak kapnak. Mindeközben a harcoló nőkről bsztok beszélni.


[link]


[link]


[link]


[link]

2022. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5. Nem kell kitekinteni az országból ha utálkozásról beszélünk!
2022. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

7. én nem írtam durván róluk!

Magadat minősíted!

2022. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4. voltam
2022. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7.nek

Értő olvasás egyes!

2022. júl. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
Az ukrán nők szebbek, mint magyar nénik. Csaffadtak egyúttal tele vannak önelégültséggel és beképzeltséggel. Akkor már inkább ukrán nőt választanék, ha a 2 közül kéne választanom.
2022. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!