Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha egy férfinak kizárólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha egy férfinak kizárólag a biológiai létfenntartása az életcélja, semmilyen egyéb elképzelése és terve nincs, az lehangoló számotokra?

Figyelt kérdés

Életcélom : elegendő élelmiszert fogyasztani, tehát az életem fenntartása.

Ez valóban az állati szint, de igazából ez probléma?

Nem vonz a vagyonosodás, meg tehetségem sincs hozzá. Emellett kényelmes is vagyok és nem szeretek túl sokat dolgozni.


Biztos vannak ilyenek nőben is nem?


F/31


2021. dec. 10. 11:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Nagyobb életcélom nekem sincs. De nem mondanám, hogy az élelmiszerfogyasztás az egyetlen mozgatórugóm.


Hobbik, ismerősök, minél többet megtudni a világról, ezek azok, amik miatt érdemes felkelni :)


22N

2021. dec. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Biztos vannak nőben is ilyenek, bár én messziről elkerülöm az ilyen embereket. Haverságra se tartom őket érdemesnek, gyakorlatilag a szobanövényeim többet érnek, mert azok legalább szépek.


Hányszor fogod még kiírni ezt a kérdést?

2021. dec. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1: Egy két dolog engem is érdekel, de koherens életcélom tényleg csak a biológiai fenntartásom.


Jó olvasni hogy hasonló lányok is vannak!


Már az nagyon szimpatikus hogy azt írod hogy nincs komolyabb életcélod. A legtöbb nő nem ilyen.


2 mondatot írtál és máris vadul zakatol a szívem...

2021. dec. 10. 11:10
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Reméljük, infarktus.
2021. dec. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4: a lényeg hogy árad belőled a jóindulat!
2021. dec. 10. 11:19
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Igen, bár attól is függ hogy mennyire elszomorito, hogy a munkán kívül vannak-e céljai.

El akarsz érni BÁRMIT az életben? Megtanulni/a mesterévé válni valaminek, ellátogatni valahova, a lehető legjobb gondját viselni a szeretteidnek - vagy csak a szobában akarsz porosodni, és elérni valahogy hogy egy nő is melletted porosodjon, akibe néha be tudod tenni...?

2021. dec. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6: Nincsenek semmiféle céljaim. Pár éve megérintett a halál szele, azóta gyakorlatilag képtelen vagyok bármiféle tervezgetésre.

Sokáig voltam alkoholista is.


Nem akarok elérni semmit. Nőre vágyom, de igazából lehet csak a szex miatt.


"vagy csak a szobában akarsz porosodni, és elérni valahogy hogy egy nő is melletted porosodjon, akibe néha be tudod tenni...?"


Tökéletesen megfogalmaztad. Nagyjából erre vágyom igen...

2021. dec. 10. 11:28
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Biztos van ilyen mangalica mint te.Ne zabálj annyit,mert fel se fog majd állni.
2021. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

"Pár éve megérintett a halál szele, azóta gyakorlatilag képtelen vagyok bármiféle tervezgetésre."


Párom pár hete majdnem meghalt, ráadásul a szemem láttára. Utána is egy darabig veszélyben volt, hogy utóhatása lesz a történteknek.


Ennek ellenére átsuhant egy olyan gondolat a fejében, hogy "ne, még voltak terveim!"


Láttuk, hogy milyen törékeny is az élet, milyen hamar vége szakadhat bármilyen előjel nélkül.


Ennek ellenére nem hagytuk abba a tervezgetést. Ő kávézót szeretne nyitni, én egy nagy farmról álmodom már kiskorom óta :)


Az élet rövid és törékeny, de ha csak rettegve "várod" a végét, akkor nem is fogsz élni igazán.


Tervezz! Valósítsd meg! Élj!

2021. dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Múltkor még azt írtad nincs szükséged nőre, neked a maszturbálás tökéletesen eleg..
2021. dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!